Doğru insan doğru ilişki

Doğru insan doğru ilişki

Herkes ister ömür boyu sürecek bir ilişki yaşayabilmeyi. İyi de partnerimizin doğru insan olup olmadığına nasıl karar vereceğiz?

Güncellenme tarihi:

Söz konusu aşk olduğu zaman ilişkiler hep karmaşıktır. Yıllarca birlikte olabilmeyi, her şeyi birlikte yapmayı isteriz. Karşımızdakinin doğru insan olduğunu anlamak da zor değil.

İşle, ailenizle, sokakta gördüğünüz yavru köpekle, kısaca hayatınıza dair her şeyle ilgili partnerinizle çekinmeden, sizi yargılayacağından korkmadan ve en önemlisi anlayacağını bilerek konuşabiliyorsanız, hiç düşünmenize gerek yok o doğru insan. Hayatta en önemli şeylerden biri sağlıklı iletişim kurabilmektir ve siz bunu çoktan yakalamışsınız.Zaaflarınızı, eksik olduğunuz noktaları göstermekten korkmuyor aksine yardım istiyorsanız, onu olduğu gibi kabullenebiliyor ve değiştirmeye çalışmıyorsanız korkmayın. Muhtemelen o gıptayla bakılan uzun süreli ilişkilerden biri sizinki de.

Her gittiğiniz ortamda partnerinizle ilgili bir şeyler anlatabiliyorsanız, ya da tanıdığınız herkesle onu tanıştırmak istiyor yani onunla gurur duyuyorsanız ilişkiniz çok sağlam temeller üstüne kurulu demektir.

Her ne olursa olsun ona güvenebiliyorsanız, tensel çekiminiz gayet güzelse, birbirinizi anlayabiliyor ve güldürebiliyorsanız tüm endişeleriniz yersiz. Kendinizi sadece aşkınızı yaşamaya bırakın, düşünecek tek şeyiniz acaba doğum gününde ne hediye alsam olmalı.

Yayın tarihi: 18.06.2012
3004
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.