Doğduğunuz Güne Göre Nasıl Bir Aşıksınız?

Doğduğunuz Güne Göre Nasıl Bir Aşıksınız?

Doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde inanılmaz ve büyüleyici etkileri var. Yapmanız gereken kişisel numaranızı hesaplamak. Peki nasıl?

Güncellenme tarihi:

Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz" adlı kitabın yazarı Sonia Ducie'ye göre; numeroloji, diğer insanlarla olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor.

Kişisel numaranızı bulmak için yapmanız gereken işlem çok basit:

Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor.

Örneğin ayın 4'ünde doğduysanız, kişisel numaranız "4" demektir.

Eğer çift rakamlı bir günde, örneğin 15'inde doğduysanız, numaranız "6" (1 + 5 = 6),

Ayın 29' unda doğduysanız, kişisel numaranız "2" (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.

Bencil Birler

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü "Hep ben, hep ben!" diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

Romantik İkiler

Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

 

Flörtçü Üçler

Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu eğiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.

Tutkulu Dörtler

Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Yayın tarihi: 18.08.2014
36903
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.