Çöpçatan buluşmalarına dikkat!

Çöpçatan buluşmalarına dikkat!

Arkadaşlarınız aracılığıyla tanımadığınız biriyle buluşacaksınız. Herşey harika olabilir. Peki ya olmazsa ne yapacaksınız?

Güncellenme tarihi:
Neden kabul ederiz ki sanki? Çünkü arkadaşlarımıza güveniriz. Kıyafetlerde ve müzikte ortak zevklerimiz varsa, erkeklerde de olabilir diye düşünürüz. Yeniden düşünün bence. Barda tanıştığı ve kendi başı bağlı olduğu için çıkamadığı bir erkekle sizi tanıştırma iznini arkadaşınıza vermeden önce ona ufak bir zevk testi yapın.


Haberin devamı için tıklayın!
Yayın tarihi: 06.06.2008
710
dahafazlası
YORUMLAR

Bu yazın için çok teşekkürler Naz Su. Valla benim de başıma böyle şeyler gelir ve ne yapacağımı bilemem hatta çirkin olur yada anlaşamam diye internetten sevgili aramayı bıraktım.

çağla28 31.07.2008 01:32:30

ben internetten biriyle tanışıp, sonradan mutsuz olmaktansa, tanıdığım bildiğm, ortak zevklerimiz olan biriyle tanışmayı tencih edirm. Ne idüğü belirsiz erkeklerden artık korkar olduk. Bence bu tür buluşmaların tek kötü tarafı, eğer anlaşamazsanız, ortak arkadaşınızı da kaybedebilirsiniz. Ya da bazı yanlış anlaşılmaların altından kalkamazsınız. Yine de her koşulda internetten ordan burdan bulduğun biriyle buluşmaktan çok daha mantıklı.

İlkin 06.06.2008 10:44:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.