Çılgın Seks İçin Doğru Beslen

Çılgın Seks İçin Doğru Beslen

Seks hayatınızı canlandırmak, hareketlendirmek ve saatlerce süren tatmininizi mi yaşamak istiyorsunuz? Bunun için bütün yapmanız gereken doğru besinleri almanız. Hangileri mi? İşte size çılgın seks için doğru beslenmenin ipuçları...

Monotonlaşan yatak hayatınızı canlandırın
Yemek: Susam
Tutku puanı: 5
Seksi madde: Selenyum
İşlevi: Bu miniminnacık tohumlar direnci arttıran ve bağışıklık sistemini kuvvetlendiren selenyum maddesinin en önemli kaynağı. Günde bir avuç susam yemek cinsel isteğinizi hayal ettiğinizden çok daha fazla arttıracak, böylece yatak hayatınız canlanacak.

Uyarılmak için
Yemek: Ispanak
Tutku puanı: 4
Seksi madde: Demir
İşlevi: Yeşil sebzelerin bir kısmında bulunan demir, kanda oksijen taşıyıcı hemoglobini oluşturur ve böylece cinsel olarak uyarılmanızda anahtar işlevi görür.

Dayanıklılığınızı arttırın
Yemek: Ton balığı
Tutku puanı: 4
Seksi madde: Omega-3 yağları
İşlevi: Omega asitleri hormonal dengeyi sağlar, sinir sistemini dengeler ve cildi esnekleştirerek dokunma zevkini kat be kat arttırır. Ton balığı aynı zamanda sperm üretimini, dayanıklılığı ve libidoyu arttırır.

Cinsel dayanıklılık
Yemek: Avakado
Tutku puanı: 3
Seksi madde: B6 ve C Vitamini
İşlevi: B6 Vitamini seks hormonu testesteron seviyelerini düzenler, böylece libidonuz yükselir ve hareketlenir. C Vitamini ise sperm yoğunluğunu dolayısı ile cinsel isteği arttırır.

Orgazm garantisi
Yemek: Krema
Tutku Puanı: 2
Seksi madde: Kalsium
İşlevi: Sinir sistemini canlandırır ve uyarılmayı sağlar. Ayrıca erkek ereksyonu ve kadın orgazmı için ihtiyacınız olan kasılmayı sağlar.
Yayın tarihi: 29.08.2001
1489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.