Çekici olmanın püf noktaları

Çekici olmanın püf noktaları

Kıyafetler, güzel görünmenin temeli...

Güncellenme tarihi:
Çekici olmanın püf noktaları

Güzellik, kadınlar için hayatın vazgeçilmezi. Her kadın güzel ve çekici görünmek ister, bunun için de hayli efor ve zaman harcar. Bu taktiklerle işiniz kolaylaşacak.

Eğer fazla kilolarınız varsa, tek renk giyinmek kusurlarınızı örtecektir ve daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Siyah, kahverengi ya da krem tonlarını tercih edebilirsiniz.

Çok bol, çok uzun ya da çok dar kıyafetlerden kaçının. Özellikle giydiğiniz pantolonlar, vücudunuzu sarsın ama vücudunuza yapışmasın. Eğer vücut tipinize uygun giyinirseniz, sergilediğiniz görüntü daha güzel olacaktır.

Giydiğiniz kıyafetlerin kumaşları da çok önemli. Kot pantolonlar sert kumaştan üretildikleri için daha toparlayıcıdırlar ancak keten ya da daha ince kumaşlar fazlalıklarınızı ortaya çıkarma konusunda size sıkıntı yaratabilir.

Dikey çizgili ve pilesiz pantolonları tercih etmeye özen gösterin. Geniş paçalı pantolonlar, kalça genişliğini dengeleyeceğinden bol paçalı pantolonlar da tercihleriniz arasında yerini almalı.

Boyunuz kısaysa, uzun eteklerden kaçının. Genelde diz hizasında giyeceğiniz etekler bacaklarınızı düzgün gösterecektir ve etekler vücut kusurlarını kapatmak için birebirdir.

Yayın tarihi: 06.07.2012
8011
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.