Çanlar kimin için çalıyor?

Çanlar kimin için çalıyor?

Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldatma ihtimalini davranışlarından anlayabilirsiniz...

Güncellenme tarihi:
Çanlar kimin için çalıyor?

İlişkinizde bazı sinyaller almaya başladınız. Sevgiliniz ya da eşiniz hakkında şüpheleriniz arttı. Sizi aldatma ihtimali bir kere aklınızda yer etti. Bunu anlamak için bazı davranışlarını takibe alma vakti gelmiş demektir.
Sevgilinizi ya da eşinizi en iyi siz tanırsınız. Eğer davranışlarının bazılarında değişiklikler seziyorsanız ve aklınıza acaba soruları geliyorsa dikkat edin! Aldatılmış olabilirsiniz.

Eğer normalden daha düşünceli davranıyor, size kızabilecek yerlerde sabır gösteriyor ve size karşı ilgi konusunda hasiyet göstermeye başlıyorsa ilk sinyalleri almış olabilirsiniz. İlişkinizin türüne göre bunların tam tersini de sergiliyor olabilir. Size karşı tavizsiz davranıyor, sürekli kavga etmeye hazır ve ilişkinizden şikayetçi olduğunu dile getiriyorsa içinize bir kurt düşebilir. Peki, kavgalarınız esnasında sözü sürekli ayrılığa mı getiriyor? Size karşı soğuk ve ilgisiz mi? Bu durumda yine sevgiliniz ya da kişiliğine karşı değişen bir duruma daha dikkat etmek gerekebilir. Eğer özgüveni oturmuş biriyse aldatma sonrası özgüveni eksikliği çekebilir ve suçluluk duygusu ile davranışlarını yeniden düzenleyebilir. Diğer ihtimal ise, aldattıktan sonra özgüveninin bir anda ortaya çıkmasıyla size karşı daha kırıcı olabilir.

Şunu tekrardan hatırlamakta fayda var! Sevgiliniz ya da eşinizi en iyi siz tanıyabilirsiniz. Onun davranışlarındaki değişiklikleri gözlemleyip sorunun ne olduğunu beraber çözmeyi deneyin.

Yayın tarihi: 06.07.2012
1159
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.