Buz gibi soğurum senden!

Buz gibi soğurum senden!

Genç kızlar, işte flörtünüzü sizden soğutmamak için asla yapmamanız gerekenler! Onu sıkarak bir yere varamayacağınızı gösteren öneriler.

aşk

Ne yazık ki erkekler aşk konusunda kızlara fazla benzemiyor. Kızlar gibi duygularını açıkça ifade edebilme yetenekleri yok! Bu yüzden onları anlamak, ne istediklerini bilebilmek, nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak biraz zor oluyor. İlişki içindeyken ona ne kadar yakın olacağımızı kestirebilmek çoğu zaman onu tanımaktan daha bile zor! Tabii bunların sonucu olarak da duygusallığımıza yenilip, üzülen taraf biz kızlar oluyoruz. Aslında iyiliklerini isterken, işlerine burnumuzu gereğinden fazla sokmuş oluyoruz! İşte ilişki esnasında asla yapmaman gerekenler! Yaparsan da, bil ki sana "Off ya! Aynı annem gibisin!" diyecek ve belki de güzel giden ilişkin epey hasar almış olacak...

DEDEKTİF OLMA

* Sabahtan akşama kadar dedektif gibi arayıp; "Neredesin? Kimlerlesin? Ne yapıyorsun?" gibi soruları soruyorsan, işte onun en sevmediği şeyi yapıyorsun demektir!

* Her buluşmanızda ona; "Yemek yedin mi? Aç mısın?" gibisinden sorular yönelterek üstüne gitme. Çünkü sürekli aynı soruları sormakla, merakının inandırıcılığını öldürmüş olursun.

* Sırnaşık tavırların onun çok hoşuna gidiyorsa ve sana da bunu söylemişse, illa çok hoşuna gidiyor diye bunu defalarca tekrarlama! Biliyorsun ki tekrarlanan espriler, bir süre sonra, güldürmekten çok eziyet çektirmeye yararlar.

Yayın tarihi: 14.03.2012
2503
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.