Bu "O" mu?

Çıktığınız her erkeği ideal erkeğiniz zannetmekten ve hayal kırıklığına uğramaktan bıktınız mı? Belki de artık kafanızdaki ölçütleri değiştirip karşınızdakini farklı sorularla tartmanızın zamanı geldi.

Size bir şey katıyor mu?

Sevgilinizin size gösterdiği şefkat, sevgi ve özenin yanı sıra sizi düşünsel, duygusal ve cinsel olarak zenginleştirmesi de çok önemli. Eğer bunu uzun süreli bir ilişki olarak düşünüyorsanız karşınızdaki erkeğin hayatınıza birtakım yenilikler getirdiğini, ondan herhangi bir konuda yeni şeyler öğrendiğinizi görmeniz şart.

Ona güveniyor musunuz?


Buradaki güven sadece sadakatine duyduğunuz güven değil. Bugüne kadar başka bir kadına yan gözle bakmamış olabilir ama acaba hayatının diğer alanlarında ne kadar güvenilir? Örneğin ailevi konulardaki sırlarınızı ona vermekte tereddüt ediyor musunuz? Şunu unutmayın ki hayallerinizin erkeği olduğuna karar vermeden önce ona güvendiğinizden emin olmalısınız.

Gocunmadan özür dilemeyi biliyor mu?

Her ilişkide tartışmalar yaşanır, kırıcı konuşmalar geçer iki taraf da çocukça davranabilir. Fakat burada belirleyici olan hata yaptığını fark edip meseleyi bir yenme yenilme sorunu yapmadan özür dilemeyi bilmek ... erkeklerin bu konuda ne kadar zorlandıkları göz önünde bulundurulursa hatasını görüp affettirmeyi bilen bir erkekle beraberseniz çok şanslısınız demektir.

Arkadaşlarının yanındaki halinden memnun musunuz?

Sizin yanınızda son derece kibar, saygılı, anlayışlı ve centilmen olması hiçbir şeyi değiştirmez. Eğer arkadaşlarının yanında kaba, saba bir erkeğe, futboldan başka bir şey konuşmayan sıkıcı bir erkeğe dönüşüyorsa sizin için doğru erkek olmadığı kesin.

Onunla düğün, yüzük, hediyeler olmadan evlenmeye razı mısınız?

Tabii ki evlenirseniz o şekilde evlenmeyeceksiniz ama bu soruya cevap verirken aslında şunu bulacaksınız "Asıl amacınız hayatınızı onunla birleştirmek mi yoksa sadece evlenme fikri mi hoşunuza gidiyor?" Evliliğin büyüsüne kapılmak çok kolaydır. Ama birkaç ay geçtikten sonra işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. Onu her şeyi bir kenara atacak kadar çok svediğinize inanıyorsanız ideal erkeği buldunuz dmeketir.
Yayın tarihi: 25.11.2004
918
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.