Bu erkekler racona ters

Bu erkekler racona ters

Bütün kadınlar doğru erkeği bulmanın kolay bir iş olmadığını bilir. Çünkü genel olarak bakıldığında zaten mükemmel bir erkek bulmak deve hendek olayından da zordur. Biz de size uyarı niteliğinde bir yazı yazdık ve hangi erkeklerle birlikte olmamanız gerektiğini belirledik.

Hakkında yüzlerce yazılar yazılsa da, doğru erkeği bulma klavuzu çıkartılsa da bir gerçek var ki biz kadınlar hata yapmaktan asla vazgeçmeyiz. Hep aynı tip erkekleri seçer, aynı hayalkırıklıklarını yaşar fakat dönüp dolaşır yine aynı erkek tipini buluruz.

Ama üzülmeyin bazı erkekler var ki sizin için uygun mu değil mi 10 metre uzaktan belli olur. Işte size uygun olmayan ve kendini bir bakışta belli eden kötü erkek tipleri. Bu erkelerden ne olursa olsun, dünyada bir tek onlar da kalsa mutlaka ama mutlaka uzak durun.

Ne yaptıkları tam olarak anlaşılamayan tipler

Ne söylediğini bilen, yani işini bilen tiplerdir. Bir şeyi söylemek için cümlelerini mutlaka saptırırlar. Bu erkek tipini belirleyen özellikler:

· Size çok özel olduğunuzu söyleyip durur.
· Köpeği yoktur çünkü bunun büyük bir sorumluluk olduğunu düşünür.
· Eski kız arkadaşının makyaj malzemeleri banyosunda hala durmaktadır.
· Lezzetli kelimesini yemek için değil insanlar için kullanılır.
· Kürklü şeyşer giyinmeyi sever.
· Dar pantolonlar, deri pantolonlar giyer.
· Mum ışığında yemekleri sever, kendini her zaman genç görür.
· Her zaman temiz, traşlıdır.
· Annesini çok sever.
· Annesinden nefret eder.
· Ayakkabılarını çorapsız giyer.

Şimdi şöyle düşündüğünüze eminim "Dar deri pantolon diye mi bu adamla beraber olunmaz." Fakat unutmayın bu ıceberg'in görünen yüzü bir de görünmeyen yüzü var. bir köpeğin sorumluluğundan kaçan bir erkekle nasıl birlikte olunulabilir ki.

Birden fazla işi olanlar

Tamirci, müzisyen, fotoğrafçı, dişçi olabilir. Her yerde, her zaman seks yapmaya hazır olan bu tipler sizin için bir şarkı bile besteleyebilir. Gitar çalıyor olabilir. Bunlar gençlik yıllarda da daldan dala gezerlerken 40'lı yaşlarına geldiklerinde biraz da olsa uslanabilirler. Entellektüel konuşmalara bayılırlar tabii siz bu konuşmalarda bayılmazsanız. Bizden size tavsiye bu tip erkeklerle ciddi ilişkiler kurmayı hatta evlenmeyi kesinlikle düşünmeyin. Çünkü size asla sadık kalamazlar.

Kendini beğenenler

Sizi uyarıyoruz sakın bu erkek tipi ile beraber olmayın, sakın! Bu erkeğe yanlışlıkla bir şey bile sormayın. Bu tipler "Senin ne bildiğinin önemi yok, önemli olan benim bildiklerim. Hem zaten ben senden çok şey biliyorum" tribinden bir türlü kurtulamazlar. Mükkemmel olduklarını zannederler ve beş kuruşsuz olmalarında bile başkalarını suçlarlar.

Siz hayatınızın erkeğinin böyle olmadığını düşünseniz de eğer bu tipteyse sizi kesinlikle mutlu edemez.

Evli ve eski suçlular

Herkes bu erkek tiplerinin birlikte olunacak tipler olmadığını bilir fakat yanlışlıkla böyle bir hata yapabilirsiniz. Değiştirmeye çalışsanız da ancak bir yere kadar değiştirebilirsiniz.

Daha önce mahkum olmuş biri ile beraber olmak oldukça zordur. Belki daha suçunu bile bilmiyorsunuzdur. Eğer bir seri katilse:


1. Hayvanlardan nefret eder
2. Anti-sosyal'dir.
3. Gözleri geceyarısı bile açıktır
4. Çoğunlukla sinirlidir

Unutmadan seri katiller kadar tehlikeli bir erkek tipi daha var: Evli Erkekler.
Evil erkeklerle kesinlikle birlikte olmayın çünkü:

1. Onu aldatıyorsa sizi de aldatır
2. Çok büyük bir yalancıdır
3. Biri ile evlenmiştir çünkü evlenmek istemiştir. Yoksa eşini sevdiği bir yalandır.
Bağımlılar

Alkolik, uyuşturucu bağımlısı gibi kötü alışkanlıkları olanlar hatta bunları bağımlılık haline getiren erkeklerden size hayır gelmez. Çünkü bu erkekler sizi incitmekten korkmaz.

Eğer hayatınız boyunca mutsuz olmak istiyorsanız bu erkek tipi tam size göre diyebiliriz. Eğer mutlu olmak sizin de hakkınızsa o zaman bir an önce yanında bulunduğunuz o kişiden uzaklaşın, hatta koşarak kaçın.

Yayın tarihi: 26.06.2005
1043
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.