Bu 5 flört uyarısına dikkat

Bu 5 flört uyarısına dikkat

İlişkinin ilk başlangıç aşamalarında veya flört dönemlerinde, ilerde mutsuz olmamak için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli nokta var.

Güncellenme tarihi:
Bu 5 flört uyarısına dikkat

Flört dönemlerinizde mantıklı hareket etmeniz sizi olası bir hayal kırıklığına karşı korurken, iyi bir fırsatı da elden kaçırmanızı da önler.

İnternette biriyle tanıştınız ve ondan çok etkileniyorsunuz. O halde yapmanız gereken şey hiç vakit kaybetmeden yüz yüze görüşmek. Böylelikle sanal ortamda oluşan elektriğin ne derece doğru olduğunu, gerçek olup olmadığını anlayabilir, bu elektriğin bir aşka dönüşme ihtimalini kestirebilirsiniz.

Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar!

Hoşlandığınız kişiyle yapacağınız ilk görüşmenizde çok seçici davranmamaya çalışın. Hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda hemen arkanızı dönmeyin. Ona zaman tanıyın ve kendini ifade etmesine fırsat verin. Sizin daha anlayışlı davranmanız ilerde güzel bir ilişkinin kapılarını açabilir.

Cinsellik için acele etmeyin. Önce onu iyice tanımaya, anlamaya çalışın. Elinizde kesin bilgiler olsun ve siz de ne istediğinizden emin olun.

Seçimlerinizde biraz değişiklik yapın ve tipiniz olmayan biri ile çıkmayı deneyin. Kim bilir belki size katacağı çok farklı şeyler olabilir. Belki sürpriz bir ilişkinin başlangıcı olur.

Tabi ki tüm bunlardan önce en önemlisi güzel bir vakit geçirmeniz. Mutlu olun ve bunu etrafınıza yansıtın. Güzelliğiniz ve gülümsemeniz parıldasın ki onun gözlerini de kamaştırın.

Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar!

Yayın tarihi: 16.05.2012
6859
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.