Boynuz kulağı geçer!

Boynuz kulağı geçer!

Onun hayatında başka bir kadın olabilir mi? İçinizi kemiren bu düşünceden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Hem onun sizi sevdiğinden eminsiniz, hem de acaba diye sorup duruyorsunuz? Bu durumda yapacağınız şey işaretleri takip etmek olacaktır.

Sevgilinizin hayatında başka biri olduğu düşüncesi size ne kadar acı verse de bu şüpheden vazgeçemiyorsunuz. Hareketleri sanki kendini ele veremiyormuş gibi. İşte size aldatıldığınızı kanıtlayacak bazı ipuçları;

Onu suçladığınızda sinirleniyor


Cebinde bir not yakaladınız ya da telefonunda bir mesaj gördünüz ve şüphelendiniz bunu açıkça ona söylediğinizde size çok sinirleniyor. Hatta bağırıp, çağırmaya başlıyor. Bu durumda üste çıkmaya çalışacaktır. "Bana güvenmiyor musun?" ya da "Demek ki sen beni aldatıyorsun" gibi cümleler kurmaya başlarsa kesinlikle süphelenmelisiniz. Çünkü amacı olayı sizin aleyhinize çevirerek sizi savunma yapmaya zorlamak böylece üste çıkmaktır.

Ne yaptığınızı merak ediyor?

Gün içinde yaptıklarınız hakkındaki en ufak ayrıntıyı bile marak mı ediyor? Kimlerle görüştüğünüzü, genelde nerelere takıldığınızı daha mı çok araştırmaya başladı. Bu durumda şüphelenseniz iyi olur çünkü sevgiliniz büyük ihtimalle sizi aldatıyor. Sizi yakından takip etmesinin nedeni ise kaçamak yaparken sizinle tesadüfen karşılaşmamak ve süprizlere hazırlıklı olmaktır.

Her haftasonu aynı şey

Sevgiliniz ya da eşiniz daha önceleri her haftasonu için bir plan yaparken şimdi haftanın en az bir tatil gününü arkadaşlarına ayırıyor. Ve bugün genel de hep aynı gün oluyor. Bu durumda şüphelenmelisiniz çünkü programında değişiklik yapmaması ve hep aynı günde meşgul olması başka biri olduğunu doğruluyor.
Yayın tarihi: 01.11.2004
841
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.