"Bir anda soğudum çünkü..."

"Bir anda soğudum çünkü..."

Erkekler neden bir anda bizden soğur? Onlara sorduk, bakın ne cevap vermişler...

Güncellenme tarihi:
aşk

Zamanlama problemi olan bir kadınla asla mutlu olamıyorum! Sanıyorum daha önce yaşadığım ilişkide defalarca, restoranda kız arkadaşımı çok uzun süreler beklediğim için... Biri buluşacağımız yere 10 dakikadan fazla gecikirse bir daha ona eskisi gibi davranamıyorum.

Emre, Makine Mühendisi /30 yaşında

Yanımda çok içip sarhoş olursa gerçekten bittiği nokta olur! Bir kadının hareketlerini kontrol edememesi kadar kötü bir durum olamaz.

Muzaffer, Derici /30 yaşında

Bir kızı ne kadar beğenirsem beğeneyim, çok makyaj yapıyorsa ve yapmacık konuşuyorsa güzelliğinin hiç bir anlamı kalmaz benim için. Doğal olsun canımı yesin!

Cengiz, Sanayic /32 yaşında

Siz hep ilgisizlikten bahsediyorsunuz ama aslında, biz de bu dertten muzdaribiz... Yani ilgisiz bir kadın bizim için de mutsuzluk anlamına geliyor. Kız arkadaşım ne kadar yoğun olursa olsun, bana ayırması gereken zamanı dengeleyemiyorsa benden de ona zaman ayırmamı beklememeli...

Özgür, İnşaat Mühendisi / 35 yaşında

Saçma gelebilir belki ama kız arkadaşım kolundaki kılları almıyorsa bunu gördüğüm an benim için bir bitiş anı olabilir. Herkesin farklı takıntıları var; benimki de bu!

Çağdaş, İş Adamı / 28 yaşında

Birkaç kez başıma geldi; topuklu ayakkabıyla bileği burkulan ya da düşen kadın profiline tahammülüm yok. İster istemez çok gülüyorum ve gözüme çok komik geldiği için de bendeki imajını toparlayamıyorum.

Baret, Kimya Mühendisi / 36 yaşında

Israra gelemiyorum. Bir şeyi yapmak istiyorsam yaparım, istemiyorsam yapmam mesele bu kadar basit! Konu ne olursa olsun zorlanmaktan hiç hoşlanmıyorum. Yani sevgilim defalarca ‘dışarıda yemek yiyelim’ derse ben koşarak dışarıya giderim. Ama bir daha dönmemek üzere!

Emrah, Satın Alma Müdürü / 31 yaşında

Sakinlik... Bütün istediğim bu! Özellikle gece dışarı çıktığımızda çevresine gerektiğinden fazla samimi davranan bir kız arkadaş istemiyorum yanımda. Bu kıskançlık değil, sadece gereksiz heyecanlara gerek olmadığını düşünüyorum. Eğlenmeye çıktığımızda ben de eğlenmeliyim sonuç olarak, onu kontrol ederek hayatımı kabusa çeviremem. Yani yeni bir ilişkide ilk gece gezmesi benim için ilk sınav gibi. Tamam mı devam mı? Her şey o anda belli oluyor.

Tolgay, Editör / 27 yaşında

Yayın tarihi: 07.03.2012
18494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.