Beş duyu SINIRSIZ aşk

Beş duyu SINIRSIZ aşk

Uzmanlar uyardı: İdeal sevişme için görün, dokunun, duyun, tadın ve koklayın..

Tat alma:
Tutkulu ve erotik öpüşmeler... Ya da partnerinizin vücudunun tadını alarak kondurduğunuz küçük öpücükler. Bu duygu erkek içinde kadın içinde çok kuvvetli bir zevk duygusu uyandırır.

Koklama:
Partnerinizin kokusunu keşfetmek ve onun kokusunun sizinkiyle karıştığını hissetmek ikinize de farklı zevkler yaşatacaktır. Öte yandan bunun herkesin hoşuna gitmediğide söylenebilir.

Dokunma:
Elinizle partnerinizin vücudunda gezinirken, okşamayı asla kesmeyin ya da vücudun bir yerinden diğerine geçmeyin. Yüz ve boyun, kalçalara, bacaklara ve ayaklara kadar ulaşabilmek için göğüse ve karına mutlaka uğrayın.

Görme:
Partnerin vücudunu incelemek erotik bir oyundur. Erkeğin en fazla uyarılmasını sağlayan görme duyusudur. Sizi seyretmesine izin verin. Bakmak kadınlarında hoşuna gider, eğer erkek utanmazsa.

Duyma:
Sevişirken birbirinizle konuşmayı deneyin. Duyma özellikle kadınlar için çok erotik olabilir. Tatlı bir ses, kadınları etkilemede herzaman başarılıdır.
Yayın tarihi: 08.01.2003
1664
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.