Mahmure

Aşk & İlişkiler

İlişkiler

Beş duyu SINIRSIZ aşk

Beş duyu SINIRSIZ aşk

Uzmanlar uyardı: İdeal sevişme için görün, dokunun, duyun, tadın ve koklayın..

Tat alma:
Tutkulu ve erotik öpüşmeler... Ya da partnerinizin vücudunun tadını alarak kondurduğunuz küçük öpücükler. Bu duygu erkek içinde kadın içinde çok kuvvetli bir zevk duygusu uyandırır.

Koklama:
Partnerinizin kokusunu keşfetmek ve onun kokusunun sizinkiyle karıştığını hissetmek ikinize de farklı zevkler yaşatacaktır. Öte yandan bunun herkesin hoşuna gitmediğide söylenebilir.

Dokunma:
Elinizle partnerinizin vücudunda gezinirken, okşamayı asla kesmeyin ya da vücudun bir yerinden diğerine geçmeyin. Yüz ve boyun, kalçalara, bacaklara ve ayaklara kadar ulaşabilmek için göğüse ve karına mutlaka uğrayın.

Görme:
Partnerin vücudunu incelemek erotik bir oyundur. Erkeğin en fazla uyarılmasını sağlayan görme duyusudur. Sizi seyretmesine izin verin. Bakmak kadınlarında hoşuna gider, eğer erkek utanmazsa.

Duyma:
Sevişirken birbirinizle konuşmayı deneyin. Duyma özellikle kadınlar için çok erotik olabilir. Tatlı bir ses, kadınları etkilemede herzaman başarılıdır.
1578
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.