Benim doğru erkeğim

Benim doğru erkeğim

Erkek arkadaşınızla çok iyi anlaşıyorsunuz. Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Durun bir dakika acaba bu kişi sizin hayatınızın erkeği mi?Bu soruya cevap verebilmek için, önce bazı soruların cevabını bulmanız gerek..

- İyi düşünün, bu kişi size birşeyler öğretti mi? Eğer ortak bir hayat kurmayı tasarlıyorsanız, onun size birşeyler öğretmiş olması gerekir.

- Birbirini seven insanlar, aynı zamanda birbirlerine güvenmeliler. Eğer hayatınızın erkeği saydığınız kişinin sözleri ve davranışları sizi kuşkulandırıyorsa, bu ilişkinin geleceği pek umut verici değil.

- Onunla kendinize küçücük bir dünya kurabildiyseniz hiç kaygılanmayın. Birbirinize yettiğinize göre, o hayatınızın erkeği.

- Ailenizle olan yakın ilişkiyi saygıyla karşılayan bir erkek, sizin dünyanıza girmeyi haketmiştir.

- Genç adamı, erkek arkadaşlarıyla birlikteyken uzaktan izleyin. Arkadaşlarının yanında bambaşka biri olmuyorsa, o hep sizin hoşlandığınız kibar ve saygılı kişiyse sizi kutlarız.

- Ailenizin ve de arkadaşlarınızın da onu onaylamaları elbette çok önemli.

- Her insan hata yapar. Bu genç adam, sizden özür dilemekte gecikmiyorsa, bunu bir gurur meselesi haline getirmiyorsa, içiniz rahat olsun.

- Erkeğin her zaman ciddi ve asık suratlı olması can sıkar. Esprili, şaka yapmasını ve de şakayı kaldırmasını bilen erkekler daima tercih edilir.

- Şimdi kendinizi küçük bir sınavdan geçirin. Onunla yüzüksüz, düğünsüz ve hediyesiz evlenmeyi göze alabilir misiniz? İkiniz de birbirinizi sevmenizin önem taşıdığına, gerisinin lüzumsuz ayrıntı olduğuna inanıyor musunuz? 'Evet' diyorsanız, size hayatınızın erkeğiyle mutluluklar!

Yayın tarihi: 26.11.2005
876
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.