Bekar sultan mısınız?

Bekar sultan mısınız?

Size uygun ve çok seveceğiniz bir erkekle birlikte olma hayallerini kalbinize gömeli uzun zaman oldu. "Bay Mükemmel" e olan inancınızı ise çoktan kaybettiniz, böyle bir beklentiniz kesinlikle yok. Ama sonuç her şeye karşın değişmedi: Hala ve tamamen yalnızsınız!

Tam bekarlığa alıştığınızı düşündüğünüz bir dönemde, içinizde beliren boşluğa, hüzne ve burukluğa ne demeli? Her şeye rağmen yalnızlığa alışamadığınız ve artık bir sevgiliye, güzellikleri paylaşacağınız birine ihtiyaç duyduğunuz kesin.

Gerçekten hazır mısınız?
Bekarlıktan bunalmış olabilirsiniz ama acaba yeni bir ilişkiye ruhen hazır mısınız? Bu soruyu kendinize sorup çok dikkatli yanıtlamanız gerek. Aksi halde, iş işten geçtikten sonra anlamsız pişmanlıklar duymanın yanında, bir insanı kırmanız da söz konusu... Uzun bir aradan sonra yeni bir ilişkiye başlamak hayatınızda büyük değişiklikler yaratacaktır. Bu değişiklikleri yapmak istiyor musunuz? Yoksa tek düşündüğünüz şey "birini bulmak" mı? Bekarlığa son vermek istemenizin sebebi sadece yollarda gördüğünüz sevgilileri kıskanmanız mı yoksa daha geçerli sebepleriniz var mı? Şunu da göz önünde bulundurmalısınız ki, sorun birini bulmakla bitmiyor, aksine başlıyor. Yeni bir ilişkiye girmek çocuk oyunu değil, ciddi bir sorumluluk. Özellikle de bu ilişkinin uzun sürmesini istiyorsanız. Şunu iyi bilin ki, eğer ilişkinize ve karşınızdaki kişiye hak ettiği değeri vermez ve özen göstermezseniz, çok kısa bir sürede bekarlığa geri dönmeniz işten bile değil. Bu yüzden durumunuzu dikkatle değerlendirin. Yeni bir ilişkiyi neden istediğiniz sorusuna da olabildiğince dürüst bir yanıt verin ve gerçekten geçerli sebepleriniz varsa ancak ondan sonra harekete geçin.
Yayın tarihi: 22.04.2007
2298
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.