Beden dili ile erkekleri anlayın!

Beden dili ile erkekleri anlayın!

Beden dili kullanımından karşınızdaki kişinin ne demek istediğini anlama yöntemleri…

Güncellenme tarihi:
Beden dili ile erkekleri anlayın!

Nerede buluştuğunuzun bir önemi yok! Karşınızdaki kişi nerede, ne şekilde olursa olsun onun ne demek istediğini anlayabilirsiniz. Bunun için sadece onu biraz gözlemlemeniz yeterli.

Çekici biriyle ilk buluşmamızda kaş hareketlerimiz ilk düşüncenin ne olduğunu anlamamıza yardımcı olabilir. Eğer sizi ilk gördüğünde beğenmişse kaşları havada, hayal kırıklığına uğramışsa kaşları çatık haldedir. Sizi ilk gördüğünde kaşları çatılmışsa gözlerinin güneşe doğru bakmadığından emin olun ki aranız bozulmasın!

Eğer sizi ilk gördüğünde beğendiyse dudaklarınıza aniden bakış atabilir. Bu kısacık anı yakalamaya çalışın.

Dikkat çekici hareketler yapıyorsa, sizinle ilgileniyor demektir. Kimi zaman size ani dokunuşlarda bulunuyor hatta kimi zaman hareketlerini kontrol edemiyorsa heyecanına yenik düşmüş demektir.

Sizi gördüğünde yakasını düzeltiyor ya da kravatı ile oynuyorsa sizi çekici buluyor demektir. Kendinizi rahat hissedebilir ve güzel bir gece geçirmeyi düşünmeye başlayabilirsiniz.

Siz konuşurken kaşları hafifçe yukarı doğru kalkıyorsa sizin konuştuğunuz konularla ilgileniyor ve sizi merak ediyor demektir.

Ayağa kalktığınızda ya da ilk buluşma yerine geldiğinde sizin vücudunuza bakıyorsa sizi fazlasıyla çekici buluyor demektir. Bu durumun başka bir açıklaması da uzun ilişkiden yana olmayabilir sadece sizi seksi buluyor anlamına da gelebilir.

Yayın tarihi: 19.07.2012
4305
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.