Bay doğru ana kuzusu çıkarsa...

Bay doğru ana kuzusu çıkarsa...

Mumlar, romantik bir müzik, bir şişe şarap ve annesi.Annesi de nereden çıktı demeyin çünkü aranmızdan hiç ayrılmamıştı ki! Neden mi bahsediyoruz tabii ki annelerinin biricik oğullarından.

Ana kuzusu bir erkekle birlikte olmanın en kötü yanı annesi tarafından hiçbir zaman sevilmeyeceğinizi hissetmektir. Fakat ne siz sevgilinizden ne de o annesinden vazgeçebiliyor. Bu durumda ne yapmanız, nasıl davranmanız gerekiyor merak ediyor musunuz?

Onu annesi ile paylaşmak

Sevgiliniz ya da eşiniz annesi ile sık sık zaman geçiriyor ve onunla birlikte olmaya bayılıyor. Bununla nasıl başa çıkacaksınız? Unutmayın, karşınızdaki kişi sizin herşeyi açıkça konuşabildiğiniz biri. Bu nedenle konuşmaya şöyle başlayabilirsiniz; "Annenle arandaki ilişki çok güzel fakat bazen bu ilişkiyi kıskanıyorum ve kendimi yetersiz hissediyorum." Siz ona bu şekilde yaklaşırsanız büyük ihtimalle onun tepkisi; "Tatlım, benim sana olan sevgim çok daha farklı ve kimse senin yerini alamaz!" Uzmanlara göre bu sözleri duymak bile sizleri rahatlatmaya yetebilir.

Bir de annesi ile anlaşamayan erkekler var

Eğer birlikte olduğunuz erkek annesi ile hiç anlaşamayan biri ise bu durumda ne yapacaksınız? Eğer bu aranızda bir sorun yaratmıyorsa mutlu olmaya devam edebilirsiniz. Uzmanlara göre anneleri ile iyi geçinemeyen erkeklerin kadınlarla ilişkileri daha iyi olabiliyor. Bunun nedeni ise anne sevgisini karşısındaki kadında aramasıdır.

Eğer bu durum aranızda problem yaratıyorsa o zamanda duygularınıza odaklanmalı ve gerekirse bunu psikolojik yardım alarak çözmelisiniz.

Çeviren: Nilgün Yıldız
Yayın tarihi: 02.06.2004
1007
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.