Ayrılığın sinyalleri

Ayrılığın sinyalleri

Her güzel şeyin bir sonu olabilir, hazırlıklı olun

Güncellenme tarihi:
Ayrılığın sinyalleri

Çok güzel duygular ve umutlarla başlanan ilişkiler, ne yazık ki son bulabiliyor. Eğer partnerinizin ayrılmak istediğinden şüpheleniyorsanız, davranışlarına biraz dikkat edin, ne istediğini anlamanız kolaylaşacaktır. Damdan düşer gibi bir ayrılıkla karşılaşmak istemiyorsanız, en azından hazırlıklı olmak için birtakım şeyleri incelemeye almakta fayda var.


Telefon konuşmalarınız eskiye nazaran azaldıysa şüphelenebilirsiniz. Özellikle sadece siz arıyorsanız, durumda bir terslik var demektir. Görünüşünüze eskiden çok fazla önem vermeyen partneriniz, ufak bir sivilce için bile sizi eleştirmeye başladıysa bu ayrılık sinyali olabilir. Size olan ilgisi, “bekar” arkadaşlarına kaydıysa, yeni arayışlara çoktan girmiş olabilir. Vaktinin çoğunu onlarla geçiriyor olması ilişkiden sıkıldığının da en büyük göstergesi sayılabilir. En küçük şeyleri bile sizinle paylaşırken artık bir şey anlatmıyor, dahası kestirip atıyorsa sizinle paylaşacak bir şeylerinin kalmadığını düşünüyordur. Size dokunmaktan kaçar ve tahammül yeteneği kalmamıştır. En ufak problemlerde bile fırtınalar koparabilir.

Yayın tarihi: 02.07.2012
2728
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.