Ayrılığın faydaları

Ayrılığın faydaları

Ayrılığın da faydası olur mu demeyin. Ne kadar kötü görünse de iyi tarafları da olabilir.

Güncellenme tarihi:
Ayrılığın faydaları

Ayrılmak çoğu zaman sıkıntılı bir süreç ve beraberinde acıyı da getiriyor. Ancak her şey yolunda gitseydi zaten ayrılmanız gerekmezdi, işe iyi tarafından bakmak her zaman için daha iyi. Belki de bu uzun zamandır verdiğiniz en doğru karar.

Uzun zamandır kendinize vakit ayıramıyordunuz, işte size fırsat. Okuyun, tatile çıkın, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirin. Özellikle partneriniz sürekli ilgi bekleyen biriyse, artık nefes alabilecek bir boşluk var hayatınızda, rahatlayın. Biraz yalnız kalmak herkes için iyidir, kendinizi daha iyi tanımak için daha iyi bir zaman olamaz.

Ayrılık, ilişkinin getirdiği sorumluluk ve stresi de üzerinizden alacağı için daha sakin ve daha rahat bir hayat sürebilirsiniz. Bu ayrılık süreci, ilişkiniz için de iyi olacak. Onu gerçekten sevip sevmediğiniz, aranızdaki aşk mı değil mi ve birbirinizle uyumlu olup olmadığınız hakkında daha sağlıklı bir karar alabilirsiniz.

Hayatta sizin için önemli şeyler nedir, hedefiniz ne, beklentileriniz ne yönde gibi sorulara artık sadece kendiniz hakkında cevap verebilir ve kendi yolunuzu çizebilirsiniz.

Yayın tarihi: 21.06.2012
1885
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.