At gözlüklerinizi çıkarın...

At gözlüklerinizi çıkarın...

Birlikte olacağım adam şöyle uzun boylu, yakışıklı, zengin olsun diyenlerdenseniz hiç bozulmayın neden sevgili bulamadığınız anlaşılıyor diyeceğiz. Eğer sürekli mükemmeli ararsanız işte böyle açıkta kalırsınız....

Bir türlü aradığınız adamı bulamamaktan şikayet edip duruyorsunuz, sürekli eleştirdiğiniz arkadaşlarınızın bile sevgilisi var fakat siz hala yalnızsınız. Eğer biraz daha ince eleyip sık dokursanız üzgünüz ama sonsuza kadar yalnız kalabilirsiniz. Size tavsiyemiz artık standartlarınızı biraz genişletmeniz ve mükemmel kavramından vazgeçmeniz olacaktır.

Tipimi arıyorum

İyi de sizinn tipiniz illa zengin, işsahibi yakışıklı biri mi olmalı. Bırakın bunları da biraz etrafınıza bakın. Belki de size uygun, anlaşabileceğiniz biri ile tanışabilirsiniz. Önemli olan yakışıklı olması değil. Unutmayın yakışıklı erkek çoğu zaman başa beladır. Kendinizi böyle avutun ve bir kerecik de olsa tipiniz olmayan birine şans verin. Belki sizi dış görünüşüyle değil ama beyniyle etkisi altına alabilir.

Soru sorun

Bir kez olsun havadan sudan konuşmak yerine ciddi muhabbetlere girin ve onu zorlayacak sorular sorun. Örneğin gündemdeki olaylara ilgili konuşun, politikadan bahsedin. Fikirlerini öğrenmeye çalışın. Onu böylece daha iyi tanıyabilirsiniz.

Yeni yerleri keşfedin

Eski sevgililerinizle takıldığınız yerlere gitmektense yeni yerler keşfedin. Sevgili adayınızla egzotik mekanlara gidin. Yeni yerler olaylara bakış açınızı da yenileyebilir.

Kendinize güvenin

Size risk almanız gerektiğini söylemiştik. Bir kere olsun kasmayın ve kendiniz gibi davranın. Dans etmekten ya da onun yanında sarhoş olmaktan çekinmeyin. Bırakın sizi olduğunuz gibi tanısın. Bugüne kadar hanımefendi gibi davrandınız da ne oldu?
Yayın tarihi: 24.12.2004
1106
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.