Asla Sormayın!

Asla Sormayın!

İşte erkeğinize sorduğunuzda sizi yakacak sorular <br/>Herhangi bir erkeğe ya da ilişki uzmanına sorun: Seksle ilgili bazı sorular vardır ki sormak size hiçbir şey kazandırmaz. Bu sebeple sormamanız gereken bu 3 soruyu öğrenin ve dilinizi tutun :)

1. Yatakta eski kız arkadaşından iyi miyim?

Bu soru "Şişman mı görünüyorum?"dan sonra erkeklerin en korktuğu sorular kategorisinde ikinci sırada. 29 yaşında bir avukat olan Travis; " Bir erkeğin verebileceği tek muhtemel cevap "Tabi ki öylesin'" olacaktır diyor, "Aklı başında hiçbir erkek bu soruyu başka türlü yanıtlamaz."

Bu soruyu sorarak sadece ilişkinize sahtekarlığı davet etmekle kalmıyor, kendinize güvenmediğiniz sinyalinide vermiş oluyorsunuz. "Kendinize güvenmeli ve başka kadınlarla rekabet etmek konusunda endişelenmemelisiniz." Diyor sexolog ve yazar Holly Hein. Ayrıca, eğer eski kız arkadaşı kadar iyi olmadığınızı söylerse, gözünüzde bir canavara dönüşecek ve onu bırakmaktan başka çareniz kalmayacak.

2. Kaç kadınla beraber oldun?

Ne kadar dolu bir soru. "Ona bu soruyu sorun ve listeyi kısaltmalı mı yoksa uzatmalı mı diye düşünürken onu seyredin." Diyor yazar Sherry Amatenstein (İlişiki Kitabı'nın yazarı). Muhtemelen hiçbir zaman dürüst bir cevap alamazsınız. 25 yaşında bir öğrenci olan Javier bu konuyu erkek bakış açısından değerlendiriyor; "Kız arkadaşım bana kaç kızla beraber olduğumu sorduğunda gerçek sayıyı en alçakgönüllü olduğunu düşündüğüm sayıya indirdim. Gerçeğin onun benim hakkımdaki düşüncelerini tehlikeye atacağından korktum."

Artı böyle bir soru durumu dahada acııklı bir noktaya sürükleyebilir ve o da size "şimdiye kadar kaç erkekle birlikte oldun?" diye sorabilir. Eğer ondan cevap almayı bekliyorsanız, sizde eteğinizdekileri dökmeye hazırlıklı olun.

3. Bu mu yani?

Bu sorunun onda uyandıracağı his kesinlikle onun performansından etkilenmediğiniz ve hoşlanmadığınızdır. "Eğer bir kadın bana bunu söyleseydi onunla tekrar yatağa girmem için psikolojik olarak yeniden motive olmam gerekirdi." Diyor 28 yaşında bir mimar olan Tom. Yani eğer onunla tekrar beraber olmayı düşünmüyorsanız, durmayın sorun. Ama ikinci raundu düşünüyorsanız tavsiyemiz: dilinizi ısırın!
Yayın tarihi: 05.04.2001
852
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.