Aşkta kaybetmek istemiyorsanız

Aşkta kaybetmek istemiyorsanız

Bekar kadınların yaptığı yanlışların çoğu aynıdır. Çıkma oyununu kurallarına göre oynayamazlar ve hep kaybederler.

Size uyarımız şu yanlışlardan uzak durmanız:

Aşkın sizi bulmayacağını düşünürseniz, sizi bulmaz
"Beni kim ister ki? Eminim hayatım boyunca yalnız kalacağım" bu şekilde ağlayıp, sızlayan kadınlar yalnız kalmaya mahkumdur.

Bu tip kadınlar böyle karalar bağlayacaklarına farklı şeyler yapsalar belki de çok mutlu olacaklar. Örneğin günlük tutabilirler. Akrabaları, arkadaşları ile görüşüp vakit geçirebilirler. Kendi hakkında düşündüklerini başkaları ile paylaşıp daha doğru sonuçlar elde edebilirler.

Kötü çocuklardan uzak durun
Bazı kadınlar ise ne olursa olsun kendilerini her zaman üzmeyi başaran erkeklerden hoşlanırlar. Her aşk sonunda onlar için hüsranla biter. Çünkü seçimleri yanlıştır. Bu nedenle bir erkeği sadece görünüşüne ya da çekiciliğine bakarak değil karakterine bakarak değerlendirin. Böylece daha mutlu olacaksınız ve belki de aradığınız aşkı çok yakınınızda bulacaksınız.

Beni takip et
Biriyle çıkmaya başladığınızda ondan ayrılmak istemiyorsanız nefes almasına biraz izin verin. Birliktesiniz diye her şeyi birlikte yapmanıza gerek yok. İkinizin de ayrı hayatları olmalı, ayrı şeyler yaşamalısınız. Yoksa birbirinizden kolayca sıkılabilirsiniz.

Doğru olmaya çalışırsanız yanılırsınız
Her zaman en doğruyu kendinizin bildiğini düşünmeyin. Bazen siz de hata yapabilirsiniz. Bu yüzden karşınızdakinin düşüncelerine saygı duyun ve onun da haklı olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Yanlışlarınızı kabul edin ve özür dilemeyi bilin.
Yayın tarihi: 03.11.2007
2443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.