Aşkınız ne renk?

Aşkınız ne renk?

Evinizi dekore ederken ya da kıyafet alırken en çok tercih ettiğiniz renklerin aşkınıza da ele verdiğini biliyor muydunuz?

Favori renginiz nasıl bir erkeğe ilgi duyacağınızı ya da bir ilişkiden beklentilerinizi açığa çıkaracak güce sahip. Bu gücün nereden geldiğini merak ettiniz değil mi? Merakınızı bir an önce gidermek için öncelikle yeşil, mor ve turuncu arasından hangi rengi en çok tercih ettiğinizi belirlemenizi istiyoruz.

Tercihiniz yeşilse:

İlk kez buluştuğunuz bir adam sizin yanınızda kendini çok rahat hisseder. Çünkü hayatı ve yaşadıklarını anlatma konusunda ona sözlerinizle cesaret verir ve onun açıkça size açılmasına olanak sağlarsınız.

Onunla konuşmaya başladığınız ilk dakikadan itibaren o erkeğin bir ilişkide nelere değer verdiğini anlama yeteneğine sahipsiniz. İçgüdülerinizi takip edin. Mükemmel bir dinleyici olduğunuzdan o kişi size içinden geçen her şeyi anlatacak ve böylelikle birbirinizi kısa bir süre içinde çok iyi tanıma fırsatı yakalayacaksınız.

Karşı cinste önem verdiğiniz ilk şey zeka. Potansiyel sevgili adayının akıllı olduğunu düşündüğünüz an o kişi size çekici gelmeye başlayacaktır. İşte o an zeki bulduğunuz bu erkeği her şeyini öğrenmek için can atarsınız.

'Yeşiller' istikrarlı buldukları adamlarla evlenmek ister. Çünkü bu rengi seçenlerin bir ilişkide en önem verdikleri şeylerin başında güven vardır. Karşısındaki kişiye güvendiğini hisseden 'Yeşil' bu kişinin kendisiyle ilgilendiğini görmek, hissetmek ister.

Uyarı: Bazı özellikleriniz yüzünden karşı tarafa açık sözlü ve çok saf görünebilirsiniz. Aşık olduğunuz kişi sizi tanıdıkça başka yönlerinizi keşfedebilir ve bu durum onu şaşırtabilir.
Yayın tarihi: 07.05.2007
1778
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.