Aşk Oyunlarıyla O'nu Etkileyin

Aşk Oyunlarıyla O'nu Etkileyin

Seksi kokular, bitkisel bir yağ ile masaj... Partnerinizle sürpriz yapıp onunla harika bir gece geçirmek istiyorsunuz. Ancak nereden başlayacağınızı bir türlü karar veremediniz. Ona hissettirmeden hazırlayacağınız küçük aşk oyunlarıyla işe başlayabilirsiniz. Nasıl mı? İşte size partnerinizin beş duyu organına hitap edecek aşk dolu 13 öneri.

Feng-Shui'nin Sırrı: Evinizi ateşli bir geceye hazırlamaya ne dersiniz? Feng-shui felsefesine göre, bulunduğunuz ortamdaki aşk ateşini artırmak için birkaç önemli maddeye dikkat etmeniz gerekiyor. Yatak odanızın kapısı evinizin güneye bakan kısmında yer almalı. Ayrıca yatağınızı, başucu kuzeye bakacak şekilde odanın batı kısmına yerleştirmelisiniz.

Müzikle Ruhunu Okşayın: CD çalarınıza koyduğunuz yavaş ve hoş bir müzikle hem kulaklarına hem de ruhuna hitap edin. Enigma'nın gizemli tınısı ya da Kenny G'nin muhteşem saksofon soloları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Seksi Kokular: Gül ya da sandal ağacının afrodizyak etkisine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Aromaterapi yardımıyla cinsel hayatınıza hoş kokular yayabilirsiniz. Tütsü olarak kullanabileceğiniz bu bitkiler onun koku duyusunu fethet-menizi sağlayacak.

Masaj Sürprizi: Elbiselerini yavaşça çıkarın. Yatağın üzerine yüzüstü uzanmasını söyleyin. Ama neler olacağından asla bahsetmeyin. Aktardan alacağınız Ylang Ylang esans yağını ellerinize bir miktar dokun. Vücudunun en hassas bölgeleri olan dirseklerinin ve dizlerinin iç kısımlarını bu esans yağıyla ovun. Elleriniz yavaşça vücudunda gezerken ufak aşk oyunlarına başlamanız aklını basından alacaktır.

Kırmızı; Aşkın Rengi: Ateş ve kanın rengi kırmızı ona kesinlikle seksi çağrıştıracaktır. Yatağınıza koyacağınız kırmızı bir yastık ya da yatağa gelişi güzel serilmiş kırmızı bir örtünün tahrik edici tonu onu hemen harekete geçirecek.

Aşka Kadeh Kaldırın: Şarapsız bir aşk gecesi düşünülemez. Ama bir şartla! Alkolün gecenizi unutulmaz bir erotik randevuya dönüştürmesini istiyorsanız kaç bardakta duracağınızı bilmeniz gerekiyor. Aksi takdirde alkolün vücudunuzu gereğinden fazla ısıtması ve uyuşturması, sevişmek yerine uyumak istemenize neden olabilir.

Vücudunu Kaşfedin: Vücudundan çok zevk aldığı yerleri bilmeniz sayesinde aklını başından almanız daha da kolay olacak. Eğer konuşmaktan hoşlanmıyorsanız elini elinize alın. Kulağına, ellerinizi vücudunun en zevk aldığı bölgelerine götürmesini fısıldayın. Daha sonra ellerinizi elinden uzaklaştırarak gösterdiği bölgeleri hafifçe okşayın. Gerisi size kalmış.

Tenin Dayanılmaz Çekiciliği: Eğer planladığınız aşk gecesinin öncesinde bir yerde yemek yiyecekseniz kıyafetinizin içine iç çamaşırınızı giymeyin. Barda içkilerinizi yudumlarken elinizi kalçalarınıza doğru götürün. Arada herhangi bir engel olmadan doğrudan teninizi hisseden elleri, onun bir an önce eve gitmek istemesine yol açacaktır.'

Kelimelerden Yardım Alın: Kulağına fısıldadığınız kışkırtıcı cümlelerle sevişmeyi beyninde başlatabilirsiniz. Birbirinize aşk sözcükleri söyleyin. Ya da yatakta ona neler yapacağınızı fısıldayın.

Sıcak Suda Duş: Küvetinizi sıcak suyla doldurun ve birlikte banyo yapın. Suyun sıcaklığının 30 derece civarında olmasına dikkat edin. Sıcak su kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü de artırmaya yardımcı olur. Eğer banyodan hoşlanmıyorsanız birlikte sıcak bir duş alın. Suyun altında beş dakikadan fazla kalmayın.

Telefonda Tahrik Edin: Eğer gece için onunla ilgili düşündüğünüz fantezileriniz varsa gün içinde iş yerini arayın. Ona birkaç yaramaz soru soracağınızı söyleyin. Daha sonra bu akşam için seks köleniz olmayı isteyip istemediğini sorun. Randevunuza geç kalırsa kendisinin seks köleniz olması şartıyla...

Fotoğrafınızla Kışkırtın: Onu gerçekten baştan çıkarmak istiyorsanız kendinizin erotik fotoğraflarını çekin. Evinde sıklıkla kullandığı köşelere yerleştim. Ya da kitabınin arasına koyun. Fotoğraflarınızı polaroid'le çekmeyi unutmayın. Aksi takdirde negatiflerinizi vereceğiniz fotoğrafçınızla başınız derde girebilir.
Yayın tarihi: 26.04.2002
971
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.