Aşk her yerde olabilir!

Aşk her yerde olabilir!

Hayatınızda biri yok diye eve kapanıp oturmak neden? Kendinizi toparlayın ve yeni bir sevgiliye hazırlanın. Siz gerekeni yapın ki, doğru insan da sizi bulsun.

Eğlenceye vakit ayırın
Hiç beklemediğiniz bir anda aşk sizin de kapınızı çalabilir. Buna inanmıyor musunuz? Fakat bu olması gerektiği zaman beklediğiniz şey olacaktır. Siz bu arada eğlenmenize bakın. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bol bol gülün, eğlenin. Kim bilir belki de attığınız kahkahalar birinin kulağına gidebilir.

Kendinizi yenileyin
Yeniliklere açık olun. Arkadaşlarınızla yeniliklere açık bir parti verin. Herkes yeni birilerini getirsin. Böylece tanışabileceğiniz birçok kişi ortamda olacaktır.

Rahat olun
Şunu bilmeniz gerekir biri ile tanışmadan önce kendinize güvenmeniz gerekir. Kendine güvenmeyen birine başkası da güvenemez.

Cafe'lere gidin
Biri ile tanışmak için her gece barlarda dolaşmanız gerekmiyor. Bir dergi alıp, kahve içmeye gidebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın bu arada çaktırmadan etrafa bakın. Belki size uygun biri ortalıklarda dolaşıyordur.

Internet'i kullanın
Günümüzde birçok kişi Internet yolu ile tanışıyor. Siz de bunu deneyebilirsiniz. Ortak fikirleri paylaştığınız biri ile ilk önce sanal alemde takılır sonra da gerçek dünyada beraber olursunuz. Bu arada, yeni kız arkadaşlar edinerek daha farklı ortamlara girip, daha farklı şeyler yapabilirsiniz.

Alışverişe çıkın
Alışveriş yeni bir erkekle tanışmanın en iyi yollarından biridir. Size bir tavsiye yakışıklı erkeklere rastlayacağınız en iyi reyon tabii ki "erkek" reyonudur.
Yayın tarihi: 19.12.2007
861
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.