Aşk hayatınızda tehlikeli sularda mısınız?

Aşk hayatınızda tehlikeli sularda mısınız?

Hayatın bize neler hazırladığını bilemiyoruz ve sakin sakin yüzdüğümüzü sanırken bir anda kendimizi tehlikeli sularda buluyoruz. Ama madem tehlikeli sulara bir kere girdiniz, boğulmadan çıkmayı da başarabilirsiniz.

Aşk hayatınızda tehlikeli sularda mısınız?
İŞ VE AŞKI KARIŞTIRANLARDAN MISINIZ?

Bahaneniz:

Hayatım işte geçiyor. Eh tabii hayatımın aşkı da işyerinde karşıma çıkıyor!


Muhtemel yaşayacaklarınız:

* Sevgiliniz, patronunuz veya müdürünüz ise tamamen onun insafına kalmış durumdasınız. İlişki sırasına aşkı işinin önüne koyup sizi kayırabilir, hatalarınıza göz yumabilir hatta size zam bile yapabilir. Ama ayrıldığınızda da aynı şekilde duyguları işinin önüne geçeceğinden işyerini size zindan edebilir. Bu yüzden ilişkinin başından itibaren objektif olması ve işle aşkı karıştırmaması, emin olun uzun vadede sizin avantajınıza olacaktır.

* Müşteriniz/hastanız/öğrenciniz olan biriyle aşk yaşıyorsanız, cidden tehlikeli suları seviyorsunuz demektir. Ama unutmayın, tehlikeli suları seven sonucuna katlanır, kovulmak da dahil...

* İlla işyerinde biriyle aşk yaşayacaksanız, sizin astınız, üstünüz, müşteriniz olmayan birini tercih edin.


Favori filminiz: Jerry Maguire

İş yerinden aniden istifa eden, platonik aşkının peşinden gitmek için her şeyi göze alan bir kadın. O siz olabilir misiniz?


Kader arkadaşınız:

"Müdürümle ilişkimizi güya gizliyorduk lakin kısa sürede yakalandık. İşte o noktadan sonra sevgilimi aldı bir panik! Beni kayırıyor durumuna düşmemek için işleri bana yıkmaya ve sonra haliyle yapamayınca da beni herkesin içinde azarlamaya başladı. Böylece hem bir eleman hem de sevgili kaybetti." Ayça D. Müşteri Temsilcisi


Arkadaşının aşkına göz koyanlardan mısınız? > > > > >

Yayın tarihi: 24.08.2011
2832
dahafazlası
YORUMLAR

aşk=ateş=tehlike

marta garibaldi 30.08.2011 11:37:47

Ask iki kisi arasinda gostermelik olursa sonu ayrilik.. Gulerken samimi duruşu dogal ve konusmasi seffaf olmali.. Bende Seviyorum ve seviliyorum.

mobil kullanici 26.08.2011 02:31:21

aşk zaten her zaman tehlikelidir

samed 25.08.2011 18:28:40

aşk zaten tehlikelidir

özlem 30.12.2010 13:00:06

aşkın kendisi insanı tehlikeli sulara sokuyor zaten

bee 30.12.2010 10:43:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.