Aşk dokunmak ister!

Aşk dokunmak ister!

Birbirinize dokunma tarzınızın ilişkiniz hakkında birçok ipucu verdiğini biliyor muydunuz? İşte hareketlerinizin tahmin bile edemediğiniz ilginç anlamları...

El ele yürümek
El tutuş şekli partnerinize göndermek istediğiniz mesaja bağlıdır. Birbirine sımsıkı bağlı olan çiftler, el ele tutuşurken parmaklarının birbirinin arasından geçirir. Sırf avuçlarını birleştirmekle yetinen çiftler ise daha özgür düşünür; birbirlerine olan güvenleri fazladır. Bundan dolayı birbirlerine daha fazla serbestlik tanırlar.

Sarmaş dolaş
Birbirinizin belinden tutarak yürümek, aranızdaki uyumu simgeler. Kolunuzu sevgilinizin arkasından geçirirken, onun da size arkadan sarılması, sizin sırf sevgili değil, aynı zamanda iyi dost olduğunuzu gösterir. Siz iyi bir takımsınız ve hayatla bu şekilde yüzleşmeye kararlısınız. İlişkiniz samimi olmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirinize olan güveniniz de tam.

Kucak kucağa
Bu harekete başvuran kişilerin amacı, birlikteliklerini ilan etmektir. Yakınlık ilerledikçe bu hareket yavaş yavaş sahiplenme anlamını kazanır. Bazı durumlarda, partnerlerden birinin ilişkiden tam olarak emin olmadığını gösterir. Bazı durumlarda ise partnerlerinin yakın vücut temasına ihtiyaç duyduğunu anlatabilir.

Bacak teması
Masanın altından elinizi partnerinizin bacağına doğru uzatırsanız, bu hareket şehveti yoğun bir şekilde yaşadığınızı gösterir. Bacağını okşarsanız, onunla bir an önce yalnız kalmak istediğinizi göstermek istiyorsunuz demektir. Sevgilinizin de aynı şeyleri hissedip hissetmediğini öğrenmek istiyorsanız, dokunuşunuza verdiği tepkiyi izleyin. Siz onun bacağına dokunurken, o da size samimiyet gösterirse, aynı duygular içindesiniz demektir.
Yayın tarihi: 28.04.2007
2810
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.