Aşk ateşini körükleyen öneriler!

Aşk ateşini körükleyen öneriler!

Size hayranlık duyan sevgi dolu adamın, size ilk günkü gibi bakmasını ve arzulamasını istemez misiniz? O halde dinleyin, iyi haberlerimiz var…

Güncellenme tarihi:

Erkeklerin kadınlara karşı ilgisinin zaman içerisinde azalarak kaybolduğuna genel kanının aksine uzmanlar, erkeklerin uzun süreli ilişkilerine fiziksel olarak bağımlı olduklarını söylemekteler. Uzmanların dikkat çekmek istedikleri bir diğer nokta ise; kadınların stratejik hamlelerle erkeklerini kendilerine bağlayan içgüdüyü uyararak, bu ilişkinin sürekliliği sağlayabilecekleri… Unutmayın kıvılcımı canlı tutmak elinizde.İsmini fısıldayın

Dudaklarınızdan dökülen ismini duyduğunda hissedecekleriyle, şirin gibi gözüken takma isimlerle çağırıldığında hissedeceklerini karşılaştırmak tabii ki anlamsızdır. Unutulmamalı ki sadece adını duyması bile afrodizyak bir etkiye sahip. Erkekler için isimlerini duymak kadınlarının, sadece onları düşündüğünün bir kanıtıdır.

Ayrıca erkeklerin bunu duymaya ihtiyacı vardır. Bu sayede kadınlarının tek sahibi olduklarını düşünürler. Onu sevdiğinizi ve onunla mutlu olduğunuzu belirtmek için fırsat buldukça adını söyleyin. Özellikle tutkulu bir sevişme sırasında adını fısıldayarak erkeğinizi delirtmeyi başarabilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.05.2013
19539
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.