Aranızı bozan bir kadın mı?

Aranızı bozan bir kadın mı?

Sevgilinizin etrafında dolaşan bir kadının canınızı sıkması çok normal. Onu baskı altına almamak için sesinizi çıkarmıyor olabilirsiniz. Peki, ama çözümün bu olduğuna gerçekten emin misiniz?

Güncellenme tarihi:
Aranızı bozan bir kadın mı?
Vanessa Paradis, uzatmalı sevgilisi Johnny Depp'in Angelia Jolie ile ateşli bir sevişme sahnesi çekeceğini öğrendiğinde ona söyleyecek bir çift sözü vardı: "Pek sanmıyorum." Bunun için onu suçlayamayız öyle değil mi?

Her ne kadar Angelina'nın cesur tarzını takdir etsek de, Bay ve Bayan Smith filminin çekimleri sırasında bir şeyi aklına koymuşken, önüne çıkan herhangi bir engelin onu durduramayacağını net bir biçimde gördük.

Ancak içinizde erkek arkadaşınızı olası bir erkek avcısından uzak tutamayacağınıza dair bir endişe varsa pek de haksız sayılmazsınız. Psikolog Susan Axtell, partnerinize kiminle görüşüp görüşemeyeceğini söylemenizin ilişkinizi tehlikeye atabileceğini belirtiyor.

Büyük ihtimalle sevgiliniz kendini baskı altında hissedebilir ve bunun için sizi suçlayabilir. En kötüsü istemediğiniz kadınla (cinsel olarak yakınlaşmasa da) gizlice görüşebilir.

Bu durumda içinizi rahatlatacak en iyi şey, ilişkinizin kaya kadar sağlam olduğundan emin olmaktır. 'Aşk Sırları Açığa Çıkıyor' (Love Secrets Revealed) isimli kitabın yazarı Ailen Berger, aranızdaki bağın kuvvetli olması durumunda, karşısındaki kadının niyeti ne olursa olsun erkek arkadaşınızın sizi aldatmayacağını belirtiyor.

Peki, sevdiğiniz erkek onu baştan çıkarmaya meyilli bir kadınla vakit geçirirken öylece arkanıza yaslanıp hiçbir şey yapmadan duracak mısınız? Tabii ki hayır! Ona bu konuda yasak koymamanız, aralarındaki ilişkiyi sekteye uğratamayacaksınız anlamına gelmez.
Yalnızca doğru adımları takip etmelisiniz...

SAKİN OLUN!

Kendinizi erkek arkadaşınıza daha yakın hissettiğiniz anlarda ondan bahsetmeye çalışın. Örneğin Pazar günü kahvaltıdan sonraki saatler iyi bir zaman olabilir. 'Ben Haklıyım, Sen Haksızsın, Şimdi Ne Olacak?' (I am right, You're Wrong, Now What?) isimli kitabın yazarı Xavier Amador, konuşurken doğru zamanlamanın çok önemli olduğunu, böylelikle erkek arkadaşınızın söylediğiniz şeyleri bir suçlama olarak görmesini engelleyebileceğinizi belirtiyor.


Ne yapmalıyız? >>>>>>>>>
Yayın tarihi: 12.07.2010
4423
dahafazlası
YORUMLAR

benim 4 senelik bir ilişkim var erkek arkdşmın 6 ay önce çalştığı iş yerinden gerçkten hiç tekin olmayan ve görüşmesini istemedğim bi bayanla görüştüğünü öğrendm bunun üzerine ayrıldm çok özür diledi pişman olduğnu br daha selamlaşmayacağnı ble söyledi bi şans daha verdm ve şimdi halaa görüştüklerini selamlaşp ayaküstü de olsa konustuklarını öğrendm görüşmüyorz ama selamlaşıyorz dedi korkyrm ne yapmam gerekiyo kız da çok inatçı erkek arkdşmın peşini hiç bırakmıyo beni de tanıyo üstelik

twobu 28.06.2011 01:00:26

Bir kadinda eğer fitnelik, fesatlık varsa herşeyi yapabilir oyüzden kimseye güvenmem eşimi herkesten sakınır ve kıskanırım.

mobil kullanici 28.02.2011 13:01:47

eğer bi kadın bi adamı kafaya taktıysa, adam ne kadar bakmasa bile eşine sevgilisine sadık bile olsa baştan çıkarabilir. kadının düşmanı yine kadındır yani

femme fatale 28.02.2011 10:22:35

kadın erkek arkadaş olamaz, arkadaşım diyosa yalan.. ben size söyliym kızlar

kurabiye 28.02.2011 10:17:14

aranız bozuluyosa ve siz bir hata bulamıyorsanız mutlaka başka bir kadın vardır!

tecrübe 28.02.2011 10:16:04

Onemli olan senin esindir. Eger esinde o tur seylere meyil yoksa ve sadece seni seviyor, sayiyorsa ve sadiksa degil bir kadin bir ordu kadin olsun kimse iliskini zedeliyemez. Cunku esin buna izin vermez... Fakat esinde bu hissiyatlar yoksa istersen 7/24 izle, zincire vur. O yine bir sekilde aldatir...

mobil kullanici 11.01.2011 18:03:13

öyle kadınlar var ki sevgilisi olan birinin aklını çelmeye çalışır çünkü bunu kendilerini tatmin etmek için yapıyorlar ya da diğer kadını sinir etmek için. eğer erkek oyuna gelir de cevap verirse bu sefer kendisini diğer kadından daha güzel fln sanmaya başlıyor. böyle kadınlar o kadar çok var ki. önemli olan erkeğin böylelerini farketmesi ve uzak durması. yoksa siz ne kadar görüşme deseniz de umursamayan ya da bundan hoşlanan bi erkeğe engel olamazsınız. adamın içinde olmalı sadakat ve sevgilisine olan saygısı. o kadına cevap verirse sevgilisinin ne hissedeceğini düşünüp hareket etmeli.

banu 10.01.2011 22:54:19

bencede ara bozan insan diye birşey yok. bozulmaya meyilli insan var. bozulmaya meyilli insan birtek başka cinseleri değil; arkadaş, kardeş, yolda yürüyen tanınmayan bir insan vs. ne bulsa ilişkisinde araya sokar. ne diyim. allah böylesine denk getirmesin.

insan 10.01.2011 15:07:50

BIR KADIN ASLA ARA BOZAMAZ;KISHI KENDINDEN SORUMLU -NE EKERSEN ONU BICERSIN!!!

SAHRA CUNNINGHAM 14.12.2010 00:19:48
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.