Aldatma ve aldatılma üzerine.

Aldatma ve aldatılma üzerine.

Tüm aşıkların korkulu rüyasıdır aldatılmak. Peki aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ya da aldatıldığınızı öğrendiğinizde ne yapmalısınız? İste sorularınızın cevapları.

Az sonra okuyacağınız işaretlerden hepsini sevgilinizde görmüyorsanız, gereksiz paniğe kapılmayın. Bazen herkesin davranışları aniden değişiklik gösterebilir. Önemli olan bu değişikliklerin gerçek nedenini öğrenebilmek...

Farklı kokuyorsa...
Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir başkasının kokusu varsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Artık sizinle fazla ilgilenmiyorsa...
Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hatalarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir.

Yalanlarını yakalıyorsanız...
Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.

Size yaklaşmaktan çekiniyorsa...
Birdenbire sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.

Yepyeni bir görünüme büründüyse...
Birden farklı giysiler giymeye ve sürekli kuaföre gitmeye başladıysa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları yeni bir işe başladığı için yapıyorsa, fazla korkmanıza gerek yok. Ancak yeni bir işe başlamadıysa ya da bu değişiklikleri sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

Sağlığına birdenbire daha fazla önem vermeye başladıysa...
Sürekli spor salonuna gidiyor, daha sağlıklı yiyecekler yiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeniz için iyi bir nedeniniz var demektir.

İş saatleri uzamaya başladıysa...
Terfi etmediyse ya da çok önemli bir proje üzerinde çalışmıyorsa, iş saatlerini uzatmasının arkasında bambaşka bir nedeni var demektir. Ya sizinle bir sorunu var ya da başka biriyle ilgileniyor olabilir.

Sürekli yeni iş arkadaşından bahsediyorsa...
Konuştuğu her şey yeni iş arkadaşıyla ilgiliyse, ancak bu kadını siz bir türlü etrafta göremiyorsanız, size onunla ilgili bazı şeyleri anlatmıyor olabilir. Tehlike sinyalleri çalıyor, dikkat...

Sizi ailesinden uzaklaştırıyorsa...
Bir zamanlar sizle tanıştırmak için can attığı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, bazı hatalarını onların arkasına saklıyor olabilir...

Birden saldırgan ve paranoyak olduysa...
Durup dururken her söylediğinizi yanlış anlıyorsa... Ona sorduğunuz en ufak soru bile kavgaya dönüşüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyor, size garip sorular soruyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır.

Daha çok hangi durumlarda aldatılma olur? >>>>>>
Yayın tarihi: 21.01.2009
5076
YORUMLAR

Yok arkadaşlar ya erkeğin içinde varsa yapar arkadaşım yapaarrr aldatııırrrr. ve bence kusursuz olup güzel olan açok aldatılır. boşuna dememişler allah çirkin bahtı versin diye. bende aldatıldım ya mükemmell olmak yetmiyo diyebilirm

prenses 27.10.2009 09:46:45

aldatmak insanın sadık diye nitelendirdiğimiz köpek hayvanından daha aşağı seviyede zavallı acınası bir varlık olduğunu gösterir aldatmanın hiçbir geçerli sebebi olamaz türlü sebepler sunup kendimizi ve karşımızdakini kandırmayalım yani aldatan yaratıklar kabul edin iğrençsinizz:))))))

yaşasın feminizm 28.07.2009 18:04:28

aldatılmak o kadar da kötü birşey değilmiş.bende bunu kocamın beni altattığını öğrendikten sonra farkettim. insan " Ben "ne demek onu öğreniyor.eşim otosanda çalışıyor. bu şirkette çalışanlar kendilerinin bir ayrıcalığı olduğunu düşünür hep. sanırım oda bunun için kendine fabrikadan bir sevgili buldu. veya gizem onu kendine sevgili yaptı..neyse bazı kadınlar dulları veya evli erkekleri sever. O bir dulu denedi olmadı sıra evli erkekte. Bakın böyle bir olayın ardından bile yaşadıklarımı saklamıyor bundan keyif almaya çalışıyorum. Çünkü onların ikiside bu yaptıklarını çevrelerine

adsız. 01.07.2009 23:04:46

bende dün öğrendim aldatıldığımı.şu an çok kötü durumdayım.allah düşmanımın başına vermesin:-( acaba bizde mi ki sorunda aldatılıyoruz?????

merallll 25.06.2009 18:27:41

aldatıldğınızı gözünzle görmesenizde az çok anlarsınız yada hissedersnz.. bn gözmle görmedn anladm we bitirdm ama bna hala aldatmadm diyoo sonradn gözümle gördüm we hakettiği şeyi yaptım kendi haline bıraktm..

nur 08.06.2009 21:21:01

güven duygusu yitirmek çok kötü ruhsal anlamda çöküntü yaratıyo insanda yıllardır gözü kapalı güvendiğim kişiye şimdi ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım kafam allak bullak oldu ne düşüneceğimi bilmiyorum.

izlem 20.05.2009 11:22:24

ben çok sewdim ve ilkleri onda yaşadım. ama kendi mahvetti aldatmanın asıl sebebi; saygı ve güven bitmesi. ona güvenim sonsuzdu ama onun yoktu,hayat çekilmezz hale geliodu.beni aşalamasından güvensizliğin bitmesinden; aldattım. onu ve gözüm ozaman açıldı pişmanmıyım:deilim ama onu kaybettim. o benim hayalimdeki tek aşk ve mükemmeldi fakat aşalanmaktan bıkmıştım paranoyalık çok kötü o da öledi sizce bu yaşadım ve daha kötü şeyler yaşadım kişiyi aldatmakta haklı deilmiyim???

çiğdemmmm 19.05.2009 12:34:46

Erkekler hep aldatmanın kendileri için normal birşey olduğunu düşünürler.onların yurtdışında bir göreve çıkması veya eşinden ayrı kalması.aldatma sebebidir.Çok arkadaşım var yurt dışına çıkıp orda alemler yapan:). Ama evde eşiniz sizi bekliyo ve sizi özlüyo.O arzuyu sizinle paylaşmak istiyo.Yazık eşini aldatanlara erkek olsun kadın olsun

Birol Özdemir 15.05.2009 14:26:54

Bence aldatan erkek karsısındakı ınsana açıkça solemelı birseylerın bıttığını ve durustce ayrılmalı ne kendısı uzulmelı nede karsısındakını uzmeye hakkı var.Bittıyse bıtmıştır zaten.Bundan sonrakı yuruyen ilişkıden kımseye hayır gelmez.

derya 13.05.2009 16:05:59

aldatan erkek aldatılmayı hakeder ben eşimi çok sevmiştim ve hala daha seviyorum am ondan vazgeçtim onun beni aldattığını yakalayamasamda hissediyorum seven erkek aldatmaz ama ben ona sadık kalıcam o haketmesede

çala aydemir 11.05.2009 18:37:35
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.