Akıl erdiremediğimiz 6 erkek arızası

Akıl erdiremediğimiz 6 erkek arızası

Neden başları ağrıdığında üç günlük ömrü kalmış gibi davranırlar; neden aynı sokaktan sekizinci kere geçmenize rağmen yolu bildiklerini iddia ederler? İşte en bilinen erkek saçmalarının altında yatan sebepler!

Güncellenme tarihi:
Akıl erdiremediğimiz 6 erkek arızası
Haydi itiraf edelim, hepimiz erkeklerin beyinlerinden geçenleri okumak isteriz: Gizli dünyalarına girerek atacakları adımları önceden bilmeyi, bize ilginç gelen davranışlarının ardında yatanları anlayabilmeyi... Hazır olun, bu yazıyla erkeklerin keşfettiğimiz gizli dünyalarının kapılarını açıyoruz ve en çok merak ettiğimiz sorulara ışık tutuyoruz.


1) NEDEN HASTALIK HASTASI OLURLAR?

Erkekler en küçük bir hastalıkta bile bunu abartır. Bu, onların çocukluklarından itibaren gelişen bir özelliktir. Çünkü erkek çocuklar kızlara göre dikkat çekmeyi daha çok sever, ilginin üzerinde olmasını ister. Erkek çocukların tırmanma merakı da tamamen dikkat çekmek içindir. Ergenlik döneminde ise çoğunda duygularını gizlemeleri gerektiğine dair bir kanı oluşur. Oysa kızlar bu konuda daha açıktır. Bu yüzden ergen erkekler duygularını açıkça dile getiremezler. Dolayısıyla dikkat çekmek için bahane olarak hastalıklarını kullanırlar. Başımıza hastalık hastası olup çıkarlar.

Ne yapmalı?

Hastalık dönemlerinde biraz alttan almayı deneyebilirsiniz. Siz anne, o da çocuğunuz olacaktır. Ona, onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterin. Eşinizin bunu bilmeye ihtiyacı var.


Neden yıl dönümlerini unuturlar? >>>>>>>>
Yayın tarihi: 26.04.2010
4046
YORUMLAR

Bir kadın erkeği kabullenip onu erkek olduğu için sevmediği sürece hayatı sürekli kadınsı görüp reel değil histerik gördüğü sürece ve erkekle nasıl arkadaş olunur bilmediği ve ya beceremediği sürece erkeklerden bırak 6 arızayı 60 arıza alsa azdır

Cankat Bilgiç 03.05.2010 10:28:04

hep erkeklere düşman yazılar

Ferhat 26.08.2009 05:08:29

bnm sevgilim sinir hastası ve bunu durmadan vurguluyo xD

elif^^ 02.08.2009 01:28:44

ama gerçekten erkekler ufacık bir başağrısı bile yaşasalar sırf ilgi görmek için abartırlarda abartırlar. işte o zaman çok tatlı olurlar.her erkekte mız mızlık we huysuzluk vardır :)

tuuccee 28.07.2009 23:21:04

kadinlar tabiki ayni anda bikac seyi düsnebildikleri gbi yapadabiliolar.. erkekler mesela telfonda konusrken ayni anda biseyi okuma kapasitesine sahip degiller.. bu deneyi okulda yapmisdik ve boyoloji kitabindan örnek olarAk yola cikmisdik ;o.)

Merve Trhan 20.07.2009 04:06:52

bu yazının sadece %5 ine katılırım.bende bir erkeğim we burda anlattığınız bi erkek profili hiç olmadım tam aksine kadınların büyük kısmının zekasıyla değil görüntüsüyle yaşamaya çalıştığını biliyorum.burdaki önerilerinize uyabilcek zekada kadın sayısınında fazla olmadığından eminim.her kadını zeka anlamında alt edebilirim çünkü bu zamana kadar hiç yanılmadım.erkekler yazdığınız gibi sex öncelikli yaşamaz.ilgi konusunda haklısınız sex e yatkınlığıda fazla olabilir ama abartılı değildir.yinede kadınlardan zekidir yeterki kull

zancar 20.07.2009 02:17:34

bak bak nasılda korumaya geçmişler hemen bu kadar yoruma gerek yok beyler alınmayın eğer yazılanlar size batmıyorsa

özge x 20.07.2009 01:08:13

herkesin binbir türlü hali var

lvnt 20.07.2009 01:03:35

Bunların çoğu boş tesbitler. Bu yazılar yüzünden laf atılan kadınlara da yazık erkeklere de. Bize uymayan şeyler.

lvnt 20.07.2009 01:01:25

Yine yorum yapıyım derken birbirinize girmişsiniz :) svgi rumuzlu yorumcuya; senin gibi boklar olmasa çok şey değişecek demek geldi içimden :) Evcil hayvan satın almış, ona nasıl bakmanız gerektiğini anlatan bir yazı okur gibi... Saçma sapan, komik bir yazı ve bunun peşine düşüp yine birbirinizi beğenmeyip laf eden ama birbirinden vazgeçemeyen yurdum insanı :) Bu sayfanın yazdıklarının çoğu safsata inanmayın, bunlar beyin yıkar, kategorize eder. Siz kendiniz gibi olun, dürüst olun, samimi olun, namuslu olun bakın neler olacak.

proLogic 20.07.2009 00:45:14
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.