Acaba benden hoşlanıyor mu?

Acaba benden hoşlanıyor mu?

Onu çok beğeniyorsunuz ancak onun duygularından emin olamıyor musunuz? İşte size birkaç tavsiye.

Güncellenme tarihi:
Acaba benden hoşlanıyor mu?

Kadın erkek ilişkileri genelde karmaşıktır.Erkekler, hoşlandıkları kadınlara genelde kaçamak bakışlar atarlar. Bir konu hakkında konuşmuyorsanız, uzun süre gözlerinize bakamazlar. Gözlerinizi onun gözlerine dikin, ve kaçırıp kaçırmadığını test edin. Gözlerini kaçırıyorsa, sizden hoşlanıyordur.


Boş vakitlerinizde neler yaptığınızı, ailenizi, en sevdiğiniz yemeği soruyorsa, kısaca sizinle ilgili daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor, yani sizi tanımaya çalışıyorsa açıkça size ilgi duyuyor demektir.


Durmadan karşınıza çıkar, siz yanınızdayken kibar görünmeye çalışır ve birlikteyken yüzünde sürekli bir gülümseme taşır. Sözleriyle etkilemeye çalışır, iltifat eder. Ancak, iltifat etmiyorsa üzülmeyin her erkek bunu yapamayabilir. Onun yerine bakışlarına yüklediği anlamlarla sizden hoşlandığını gösterecektir.


Sizi sık sık aramaya başladıysa, ardı ardına mesajlar atıyorsa bu işi oldu bilin. Çünkü bu onun sizden hoşlandığını ancak nasıl açılacağını bilmediğini gösterir.


Beğendiği kadını etkilemeye çalışan bir erkek, evine, ofisine çiçek gönderir. Özellikle de bu çiçek olmadık zaman da geldiyse size karşı hisleri olduğu muhakkak.

Yayın tarihi: 11.06.2012
11071
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.