8 adımda onu kendinize aşık edin!

8 adımda onu kendinize aşık edin!

Tatilde çok hoş biriyle tanıştınız ve ondan çok hoşlandınız. O halde bu yaz aşkının bitmemesi için bir şeyler yapmanız gerekir. Doğru adımları atarsanız, ayrılmak zorunda kalmazsınız.

Güncellenme tarihi:
Aynı konulardan bahsedin
Erkeği baştan çıkaran önemli detaylardan biri konuşmaktan geçer. Onunla aynı konuları tartışmak "işte aradığım kız" imajını kolayca oluşturabilir. Özellikle beraberken konuştuğunuz konularda hafif muzırlıklarla seksi çağrışımlar yapmanız, erkeği konuştuğunuz konuya bağlayıp dış dünyaya kendini kapatmasını sağlar. Mesela futbol hakkında yapacağınız birkaç doğru yorum ve sporun ne kadar seksi olduğunu ballandırarak anlatmanız erkeğin ilgisini yüzde 99 üzerinizde hissetmenizi sağlayacak. Tabii her noktada olduğu gibi burada da konuşmayı dozunda ayarlamak sizin elinizde. Seksi konuşun ama seksten bahsetmeyin. Erkeği heyecanlandırın ve iplerin sizin elinizde olduğuna emin olun.

Plajda dikkatini çekin
Bir erkeği baştan çıkaran bir diğer detay da tabii ki kadın vücududur. Yazın getirdiği avantajlarla vücudunuza güvenin ve güneşin tadını çıkarırı. Özellikle turistlik bölgelerde sarışın tek tip turistler size huzur vermiyorsa işte size erkeği etkileyecek enteresan bir detay. Hiçbir erkek bir hedefe kolay ulaşmayı sevmez. Avcı topluluklardan gelen geleneklerle erkek egosu, en zoru için savaşmayı sever. Bu yüzden gördüğü için değil, ele geçirebileceği şeyler için harekete geçmek onun doğasında vardır. Bu nedenle plaja giderken yanınıza bir kız arkadaşınızı alın. Bu sizi tek başınıza olmadığınız için birinci derecede ulaşılmaz yapacaktır. Sonra küçük bakışlarla sizinle ilgilenmesini istediğiniz erkeğe bakın. Size baktığından emin olun, sonra kafanızı çevirin ve bir daha bakmayın. Uzanın ve sırtınızı güneşe verin. Sırtınıza krem sürmesini islediğini arkadaşınızın her türlü detayı size aktarmasını isteyin. Takım oyunu ile istediğiniz erkeğin dikkatini çektiniz.

İlk buluşmada onu t'avlayın!

Yayın tarihi: 21.07.2008
6000
YORUMLAR

ya aldatılırsam:)

crewe 29.03.2009 16:23:48

"kendi paranızı ödeyin" kısmına tamamiyle katılıyorum..özellikle ilk buluşmada..tecrübeyle sabit :))

myimmortal 09.12.2008 02:13:42

ben bir erkeğim....bana kalırsa bunlar bir işe yaramaz..önce fizik...sonra bilgi...sonra kendine güven..bizce cazip olanlar sırasıyla bu..ne yapalım,gerçek bu...gerisi ise teferruat

g.a 03.08.2008 16:54:14

bu yazı ilişkisi olanlar için...sıfırdan birini bulmak isteyenlere değil:D

lanetli_cuma 28.07.2008 15:05:41

erkekler denince ilk akla gelen çapkınlıktan başka bir şey değil bu yüzden bırakın dağınık kalsın en doğrusuda bu zaten teşekkür ederim

damla su 24.07.2008 17:03:47

Ben şimdi tatildeyim, uygulayım bakayım çıkacak mı:)

İLAYDA 22.07.2008 09:32:44
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.