4 Haftada İdeal Erkek

4 Haftada İdeal Erkek

Ruhunuza yapacağınız keşif doğru erkeği bulmak için atacağınız ilk adım olacaktır. Böylelikle hedeflerinizi belirleyerek, ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve aradığınızın ne olduğunu daha kolay görebileceksiniz.

· 1 . Hafta : Ruhunuzu Keşfedin

Öncelikle kağıt, kalem ve alarmlı bir saat alarak oturun. Kağıdı düz bir çizgiyle ikiye ayırın. Bir tarafına bir erkekte 'istediklerinizi' diğer tarafınada 'gereklileri' yazın. Alarmınızı 10 dk ya kurun. İlk olarak 'istedikleriniz' listesini yapmaya başlayın. Bir erkekte istediğniz tüm özellikleri yazın. Nasıl bir erkek istersiniz? İyi eğitimli? Herşeyden önce iyi dost? Sigara içmeyen? Ailesine yakın? Tutkulu bir aşık? Dışarı çıkmayı seven? Güzel bir fiziğe sahip olan? Olabildiğince ayrıntıya ve derine inin. Kendinizi sansürlemeyin, aklınıza geleni, düşünmeden kağıda dökün. Kalbinizin sizi yönlendirmesine izin verin. Erkek arkadaşınızda olmasını istediklerinizden (yapmış olduğunuz listeden ) gerekli gördüklerinizi, 'gerekli'olanlar listesine dahil edin.

Böyle bir listeyi yapmaktaki amaç, liste sayesinde çizmiş olduğunuz erkek tipini belirlemek ve sizin betimlemelerinize uyan bay doğruyu bulmanıza yardımcı olmak.

Ayrıca bu liste size bir erkekte olmasını istediğiniz özellkiler ile, olması gereken özellikler arasındaki farkı kolayca görebilmenizi sağlıyor. Yaptığınız liste sayesinde bir erkekte neleri istemesenizde kabul ettiğnizi ya da nelerin sizin için mükemmel sıfatının altında kaldığını göreceksiniz. Bu listeyi bir flört rehberiniz olarakta yorumlayabilir ve her tanıştığınız erkeğin karakterlerini elinizdeki listeyle karşılaştırabilirsiniz. Hatta biraz da hayalgücünüzü kullanırsanız, listedeki özelliklere göre sizin için ideal bir erkeğin tablosunu çıkarabilir, ideal ruh eşinizi tanımlamış olabilirsiniz. Belki de aradığınız erkek etrafınızda var ama siz göremiyorsunuz. Oyun sahanızı asla sınırlamayın, oyuncularınıza şans verin.

Şimdi sıra sizin profilinizde.... Aynı listeyi kendiniz için yapmalı ve karşınızdaki erkekte aradığınız özellikler sizde de bulunuyor mu bakmalısınız. Eğer sizde saydığınız bu özelliklere sahip değilseniz, karşınızdakini nasıl etkilemeyi düşünüyorsunuz ki? Parası olan birini arıyorsanız, sizde çalışıp, bir gelir sahibi olmalısınız, ya da üniversite eğitimli biri arıyorsanızi kendinizde eğitiminizi iyi bir şekilde yapmış olmalısınız. Uyarı, istediğiniz erkeğin özellkilerine kendiniz sahip olmadan, karşı tarafın size ilgi göstermesini beklemeyin.
Yayın tarihi: 05.04.2001
3301
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.