Gelin evi projesiyle stressiz gelinler!

Gelin evi projesiyle stressiz gelinler!

5 yıldızlı otel konforunun sunulduğu gelin evinde, bir gelinin ihtiyacı olan herşey düşünülüyor. Geline ve yakınlarına sadece dinlenerek işin tadını çıkarmak kalıyor!

Salon kalabalığından uzak, 5 yıldızlı otel konforunun sunulduğu tek yer olan "GELİN EVİ PROJESİ" büyük yankı uyandırdı.

Cemil İpekçi ile birlikte Fransız Sokağı'ndaki V.I.P salonlarında birlikte gelin projelerine imza atan İlker Yavrutürk, şimdi Bağdat Caddesi'ndeki salonunda gelin adaylarına A'dan Z'ye güzellik, bakım ve gelinlik hizmeti sunuyor.

Büyük bir bölümü sadece gelinlerin ve ailelerinin kullanabileceği bir alan olarak ayrılan Bağdat Caddesi'ndeki salonda gelinlerin kendilerini özel hissetmeleri için her şey yapılıyor.

Özel olarak dekore edilmiş olan bu bölümde sürpriz ikramlar ile birlikte gelin ve yakınları düğün öncesi streslerinden tamamen uzaklaşarak rahatlıkla şaraplarını yudumlayıp saçlarını tasarlatabiliyorlar.

Türkiye de ilk defa gelin adayları, gelin başı tasarımlarını bilgisayarda görerek karar verebiliyorlar.

Gelin adayı eğer isterse cilt bakımına veya vücut masajına girip biraz rahatladıktan sonra manikür ve pedikür ihtiyacını gideriyor.

Bütün bunlar bittikten sonra makyajına geçiliyor. Profesyonel olarak yapılan bir makyajdan sonra sıra saçlara geliyor. Saçlar İlker Yavrutürk tarafından gelinliğe ve gelin adayının yüz hatlarına uygun olarak şekillendiriliyor.

Salon kalabalığından uzak klasik müzik eşliğinde 5 yıldızlı otel konforunun sunulduğu tek yer olan "GELİN EVİ PROJESİ" şimdiden büyük yankı uyandırdı.
Yayın tarihi: 11.02.2009
2142
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.