Evlilik Dünyası 2007'ye davetlisiniz!

Evlilik Dünyası 2007'ye davetlisiniz!

Türkiye'nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı "Evlilik Dünyası 2007" 2- 4 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda açılıyor. Sadece <b>ekolay.net</b>'in Internet iletişim sponsoru olduğu bu etkinliği şimdiden ajandanıza kaydedin!

Evlenecek çiftlerin nikah şekerinden, davetiyeye, gelinlik seçiminden, balayı programı seçeneklerine kadar ihtiyaç duydukları her şeyi bir araya toplayan Evlilik Dünyası 2007 Evlilik Hazırlıkları Fuarı , 2-4 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda açılacak.

Patika Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Rumeli Salonu'ndaki 8.500 metrekarelik alanda yapılacak olan Evlilik Dünyası 2007 - Evlilik Hazırlıkları Fuarı 'na ilgili sektörlerden 200 firma katılıyor. Gelinlik, abiye, pırlanta ve mücevher defilelerinin yapılacağı fuar, dans gösterileri ile saç ve makyaj şovları ile renklenecek. Bu yıl beşincisi düzenlenen ve yeni ürün ve hizmetleri evlenecek çiftlerin ayağına getiren fuarı, 25 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Patika Fuarcılık tarafından beşincisi organize edilen Türkiye'nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarına bu yıl Rumeli Salonu'nun 8 bin 500 metrekarelik iki katında ilgili sektörlerden 200 firma stand kuracak. Üç gün boyunca ziyaretçilere açık kalacak fuarda gelinlik, abiye, mücevher ve pırlanta firmaları yeni yılın modasını yansıtan ürünlerinden oluşan defileler düzenleyecek. Ünlü yerli ve yabancı mankenlerin podyuma çıkacağı bu defileler fuar boyunca devam edecek. Dans, saç ve makyaj şovlarıyla renklenecek fuarda evlenecek çiftler, standlarda yılın düğün masası düzenlerinden, balayı mekanlarına, gelinlikten davetiyeye ve düğün pastasından mücevher seçimine kadar çeşitli alternatifleri değerlendirme imkanı bulacaklar. Fuara ziyaretçi olarak katılanlar, alacakları indirim kartıyla evlilik harcamalarında önemli oranlarda indirimden yararlanabilecekler.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve kısa sürede bir marka haline gelen Evlilik Hazırlıkları Fuarı Evlilik Dünyası 2007'nin alan ve katılımcı firma sayısı açısından daha da büyüdüğünü söyleyen Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, "Sektörde faaliyet gösteren 200 firma fuarda evlilik hazırlığı yapan çiftlerle buluşuyor. Çiftlerin seçimlerini yaparken kapı kapı dolaşıp ihtiyaç listelerini zahmetlerle tamamlamaları, eksik bilgilerle yanlış kararlar almaları yerine, hizmet ve çözüm sunan firmaları bir araya toplayarak, çiftlerin en kısa ve en pratik yoldan en sağlıklı çözüme ulaşmalarını sağlıyoruz. Fuar, evlenme hazırlıkları yapan çiftler ile ailelerine olduğu kadar sektörde hizmet veren firmalara da ışık tutan bir nitelik taşıyor ve sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir sektör haline gelmesine hizmet ediyor" şeklinde konuştu. Cılga, ayrıca fuarın internet sitesi olan www.evlilikfuari.com adresinden ücretsiz davetiye verildiğini, fuara şehir dışından gelemeyenlerin de www.evlilikhazirliklari adresini muhakkak ziyaret etmelerini söyledi.

Online davetiye kazanmak için tıklayın!
Yayın tarihi: 27.12.2006
1355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.