Evliliğinizde sıkıntıları aşın!

Evliliğinizde sıkıntıları aşın!

Başarılı bir evlilik mutluluk temellidir. Hem siz hem eşiniz artık mutluluğu hak ediyor!

Güncellenme tarihi:
Evliliğinizde sıkıntıları aşın!

Her evlilik birbirinden farklıdır ama temelde beklentiler hep mutluluk, aşk, saygı ve eğlence üzerine kuruludur. Sağlıklı bir evlilik bazen zor olabilir ama alacağınız önlemler ve bazı değişiklikler ile evliliğinizi olumlu yönde geliştirebilirsiniz.

Evliliğinizin ilk gününe dönün! Ne kadar mutlu ve aşık olduğunuzu hatırlayın. Dünyada sadece o ve siz varmış gibiydi… Eşinizin önceliği evliliğiniz içinde değişim göstermesin. Eşinizi, işinizden, hobilerinizden ve arkadaşlarınızdan önce tutun ve birbiriniz için çok önemli olduğunuzu asla unutmayın.

Eşiniz ile ilk buluşmanızı hatırlayın! Ona güzel görünmek için nasıl hazırlandığınızı hatırlayın. Evlilik kendini bırakmak değildir, ev içinde olsanız dahi bakımlı olmayı gerektirir. Saç, vücut ve cilt bakımınıza önem verin önce kendiniz için sonra evliliğiniz için.

Evliliğiniz içinde birbirinize teşekkür etmeyi unutmayın! Bir zamanlar birbirinize karşı ne kadar nazik olduğunuzu unutmayın ve teşekkür kelimesini hayatınızdan çıkarmayın.

İş, çocuklar ve diğer sorumluluklar ikinizi de çok yordu. Birbirinize eskisi kadar zaman ayıramıyorsunuz ve bu aranızda birbirinize karşı isteksizlikler oluşturmaktan başka bir işe yaramıyor. Evliliğiniz için romantik anlar yaratın. Sevgili olduğunuzu hatırlayın.

Tatillerinizde farklı yerleri tercih edin. Paket programlar yerine maceralı ve eğlenceli şeyler deneyin.
Birbirinizle düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşın, kendiniz için bir hobi edinin ve sportif aktivitelerde bulunun. Kendinizle beraber evliliğinizi de iyileştirin.

Yayın tarihi: 13.07.2012
9726
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.