Düğün gününüze 5 bisikletli fikir!

Düğün gününüze 5 bisikletli fikir!

Farklı bir düğün konsepti seviyorsunuz! İşte size bir seçenek!

Güncellenme tarihi:
Düğün gününüze 5 bisikletli fikir!

İster romantik, ister sportif olarak bisiklet düğün günümüzü renklendirme seçeneklerinden biri. 2012 yaz aylarında düğün yerinizde farklı dekor arayışları içindeyseniz küçüklüğümüzden beri var olan bu şirin aleti en güzel gününüz için romantik dokunuşlarla gecenizi süsleyin.

Düğün fotoğrafları o güzel anlarınızı yansıtacak en güzel anılardır. Stüdyoda çekilen klasikleşmiş fotoğraflardan sıkılmışsanız işte size güzel bir alternatif! Düğün fotoğraflarınızda bisiklet kullanın. Bisikleti istediğiniz renge boyayabileceğiniz gibi, eski modellerden birine sahipseniz sepetine renkli çiçekler koyarak daha romantik karelere sahip olabilirsiniz. bir diğer alternatif bisiklet seçeneği ise, çift kişilik olanlar…

Düğün yeriniz açık havada ise bisiklet tekerleklerini dekor olarak kullanabilirsiniz. Bisiklet tekerlerini de çeşitli renklere boyayabilir, tellerine renkli kurdeleler bağlayabilir, çiçekler asabilir hatta düğününüze gelen konuklarınıza sizin için dileklerini yazıp bisiklet tellerine asabileceği fikrini verebilirsiniz.

Düğün yerinizdeki yemek masalarına bisiklet konseptli küçük objeler kullanabilirsiniz. Düğün şekerleriniz için alternatif bir seçenek olabilir.

Düğün davetiyelerinizde bisiklet temasını kullanabilir, şirin ve renkli görseller ile süsleyebilirsiniz.

Düğün aracınızı değiştirmeye ne dersiniz? “just married” yazılı şirin bir bisikletiniz düğün aracınız olsun.

Yayın tarihi: 12.07.2012
5284
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.