Düğün dansınız hazır mı?

Düğün dansınız hazır mı?

Gelinlik, smokin, davetiyeler... Her şey hazır. Peki düğün dansınız? Daha önce hiç dans etmemiş bile olsanız, eşinizle kısa zamanda hazırlanıp unutulmaz bir düğün dansı yaparak konuklarınızı şaşırtabilirsiniz.

Düğün Dansı artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir kavram olup, rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Bu özel günü seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenleriyle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company yeni bir atılıma ön ayak oldu.

Düğün Dansı Paketi:

Hande Kayacık Dance Company, daha önce hiç dans dersi almamış çiftlere özel 5 dersten oluşan hızlandırılmış Düğün Dansı paket programı sunuyor.

Kendi dallarında uzman, ödüllü, milli dansçılar tarafından verilen profesyonel eğitimle, çiftler dansın rüzgârına kendilerini kolayca bırakabilecek ve bu sayede en özel gecelerinde çiftlerin konuklarını etkilemeleri hiç te zor olmayacaktır.

İlk dersler temel teknik dersler olup, bu derslerde dansın temeli, temel adım ve dönüşler ile temel figürler öğretiliyor. Daha sonra, seçilen dans müziğine ve gelinliğin modeline uygun dans koreografisi hazırlanıyor. Son derste ise çiftin sahneye girişinden çıkışına kadar tüm detaylar birer birer prova ediliyor.

En çok tercih edilen yabancı Düğün Dansı parçaları:

1- Historia D'un Amour,

2- Andy Williams - Can't Take My Eyes Off Of You,

3- Elvis Presley - Always On My Mind,

4- Al Green - You Are My Everything.

En çok tercih edilen yerli parçalar:

1- Kutsi - İlan-I Aşk,
2- Ferhat Göçer - Cennet
3- Zuhal Olcay - Pervane

Derslere ne zaman başlamalısınız?

Büyük gün yaklaştıkça çiftlerin yapmaları gereken şeyler de artacağından çiftlerin dansı en son sıraya bırakmamaları tavsiye ediliyor. Düğün gününden 1-2 ay önce dans derslerine başlamak yeterli olacaktır...

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, alacakları bu kısacık dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile beraber hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli ve hoş bir hobi de edinmiş oluyorlar.

Düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler... Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız?
Yayın tarihi: 14.05.2009
1737
YORUMLAR

ben nişanlımla aşkın nur yenginin ESMER YARIM şarkısıyla dans edicez çünkü bizim şarkımızzz :):)

elif 14.05.2009 18:48:09

çok güzel bir gün ve çok özel bir dans gerçektende :) dün gibi hatırlıyorum ve titanic filminin unutulmaz müziği celine dion my heart will go on ile çıkmıştık ilk dansımızı yapmıştık ahhhhh ahhhh :)))

dido119 14.05.2009 15:57:20
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.