Zevkten çıldırmak ister misiniz?

Zevkten çıldırmak ister misiniz?

Seks yaşamınızda biraz değişiklik ister misiniz? Birkaç küçük ipucu sayesinde birlikte olduğunuz insanı zevk denizinde yüzdürebilirsiniz!

Gerçekten de bazen çok küçük ve basit bir detayı öğrenmeniz sayesinde, eşiniz ya da sevgilinizle paylaştığınız o çok özel anlara daha da heyecan getirebilirsiniz. Aşağıda, seks terapistleri tarafından önerilen birbirinden keyifli ipuçlarını bulacaksınız.

Göz teması şart

Sevişirken gözleri kapatmak neredeyse gelenekseldir. O şekilde daha kolay konsantre olunacağı düşünülür nedense... Ancak gözleriniz açık sevişmek, ilişkinizdeki duygusallığı hissetmenizi sağlayacaktır. Gözleriniz açık bir şekilde öpüşmeye ve önsevişme sırasında birbirinize bakmaya alıştırın kendinizi. Orgazma ulaştığınızda da göz temasını koruyabilmeye başladığınızda, çok daha farklı bir haz aldığınızı göreceksiniz.

Gürültücü olun

Cinsel heyecanınızı sevgilinize açıkça göstermekten çekinmeyin. Hep terbiyeli olmamız öğretildiğinden kendinizi ifade etmek başlangıçta zor gelebilir. Çığlık atmaktan, gülmekten, onun adını haykırmaktan, kısacası gürültücü ve "edepsiz" olmaktan korkmayın. Utanıyorsanız, partneriniz ve ilişkiniz için iyi bir şey yapmakta olduğunuzu söyleyin kendi kendinize. Çünkü zevk aldığınızı ne kadar belli ederseniz, karşınızdaki erkeği de o kadar mutlu edersiniz. Kendinize koyduğunuz sınırları aştığınız noktada zevkin doruğuna ulaşabileceğinizi unutmayın.

Canım vücudum benim

Yatakta maksimum haz alabilmeniz için, top model mükemmelliğinde bir vücuda sahip olmanız gerekmez. Vücudunuzla hâlâ barışmadıysanız, bir an önce bunu yapmalısınız. Her gün beş dakika kadar boy aynasında kendinizi inceleyin ve vücudunuzun sevdiğiniz yönleri üzerinde yoğunlaşın. Eğer bu şekilde doğrudan yüzleşemiyorsanız, hoşunuza giden bir müzik eşliğinde ayna karşısında çıplak dans etmeyi deneyin. Bir süre sonra, sadece size özgü olan vücut şeklinize ısındığınız göreceksiniz. Vücudunuza dair kazandığınız güven ve rahatlık, kendiliğinden seks yaşamınıza yansıyacaktır. İyi bir seks hayatının en büyük düşmanı, beyninizin bir köşesini kemiren ve sizi yatakta katılaştıracak duygulardır.
Yayın tarihi: 13.12.2006
5905
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.