Zevkinizi İkiye Katlayan Teknikler

Zevkinizi İkiye Katlayan Teknikler

Size önereceğimiz basit teknikleri uygulayarak yatakta aldığınız zevki artırabilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Yatakta aldığınız zevki ikiye katlayın!

Seksi daha tatmin edici hale getirmek dünyadaki bütün insanların hayali dersek sanırız çok da abartmış olmayız. Hepimizi yakından ilgilendiren bu hassas konuyla ilgili çok sayıda araştırma yapılıyor ve sürekli olarak yeni teknikler gündeme  geliyor. Son olarak kulağımıza gelen bir saatlik orgazmın ihtimali bile bizi heyecanlandırmaya yetti ve neler olduğunu araştırmaya başladık. Kitapları karıştırdık, konunun uzmanlarına danıştık. Passionista (Tutkulu) isimli kitabın yazarı lan Kerner'e göre, 60 dakika boyunca sürekli orgazm olmak imkansız, ancak birbirinizi uzun süre tahrik etmeniz ve seksten aldığınız zevki artırmanız mümkün.O anda neler oluyor?

Orgazm olmak üzereyken neler yaşadığınızı bir düşünün; tüm kaslarınız sertleşir, nefes alış verişleriniz hızlanır. Orgazm anında ise büyük bir rahatlama hissedersiniz.The Illustrated Guide to Extended Massive Orgasm (Uzun ve Yoğun Bir Orgazma Ulaşma Rehberi) isimli kitabın yazarları Steve ve Vera Bodansky'ye göre, vücudumuz kasıldığında damarlar daralır ve vücutta dolaşan oksijen ve kan miktarı azalır. Bu da orgazmın olabileceğinden daha kısa sürmesine yol açar. Bodansky'lere göre bir saat boyunca orgazm olmak hayal değil. İkilinin önerdiği teorinin ana fikri rahatlama esasına dayanıyor.

Tümüyle rahat olduğunuzdan ve günün stresini arkanızda bıraktığınızdan eminseniz partnerinizin dokunuşlarına teslim olabilirsiniz. Ancak dokunuş aşamasının belli bir noktasında durmanız ve orgazmı ertelemeniz gerekiyor. Bodansky'ler, bu aşamayı "hiper tahrik evresi" olarak tanımlıyorlar. 'Orgazm Yaşamanın, Yaşatmanın ve Devam Ettirmenin Yolları' isimli kitabın yazarı Lou Paget ise aynı görüşü paylaşmıyor. Dünyada dakikalarca süren bir orgazm yaşayabilecek yalnızca bir avuç kadın olduğunu, bu durumun çoğunluk için kesinlikle geçerli olmadığını belirtiyor.DAHA ÇOK ZEVK ALIN VE VERİN!

Aldığınız zevki artırmak için yapmanız gereken ilk şey birbirinizi özenli bir şekilde uyarmak. Heyecan doruk noktasına ulaştığında durmalı, sonra tansiyonu yeniden yükseltmek için harekete geçmelisiniz. Bu ritm değişikliğinin aldığınız zevki kat kat artırdığını göreceksiniz.Ufak dokunuşları tercih edin.

Seksin sonuna odaklanmak ve tek bölgeyle! ilgilenmek yerine, erojen bölgeleri hedefleyin. Seks sırasında öpücük ve dokunuşları ihmal etmeyin... Ayrıca onu dudaklarından başlayarak öpün. İşte şimdi sıra onda. Dokunuşlar sırasında her iki elinizi de kullanabilirsiniz. Bu sırada birbirinizi konuşarak veya ellerinizle yönlendirmeyi ihmal etmeyin.

Hızınızı değiştirin.

Seks sırasında ritminizi değiştirerek, orgazma giden yolda daha uzun zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca ona derin ve yavaş hareketlerle hızlı darbeleri birbirine karıştırmasını söyleyin.Ses çıkarmaktan korkmayın.

Komşuları uyandırmaktan bahsetmiyoruz ama neler hissettiğinizi partnerinize yansıtmanın en pratik yolu çıkardığınız seslerdir. Bu şekilde orgazma yaklaştığınızı ona gösterebilirsiniz.

Farklı yöntemler deneyin.

Eğer yatakta sürekli olarak aynı sırayla, aynı şeyleri uyguluyorsanız yeni yöntemler denemelisiniz.Kısacası seks ve orgazm konusunda pek çok farklı görüş ve öneri var. Kendi mutluluğunuzu oluşturmak için, öncelikle hangi seçeneklerin size uygun olduğunu bulmalısınız.

Orgazmı yoğun yaşamanın sırları:

• Rahatlamaya çalışın ve derin derin nefes alıp verin. Oksijen kan akışıma hızlandırır ve böylece orgazm olmanız kolaylaşır.

• Orgazm anını bir-iki saniyeliğine bile olsa bölerek dana uzun sürmesini sağlayabilirsiniz.

• Leğen kaslarınız orgazm sırasında otomatik olarak kasılır. Vajinal kaslarınızı kontrollü olarak çalıştırarak iki tarafın orgazmını da yoğunlaştırabilir ve daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz.

Yayın tarihi: 19.03.2015
65994
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.