Zevkin doruklarında baş başa...

Zevkin doruklarında baş başa...

Yatakta birbirinizi memnun etmek için öncelikle karşılıklı olarak nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığınızı bilmeniz gerekir. Çünkü birbirinize hoşlandığınız şekilde davranırsanız tatmin seviyeniz artar ve bu da seks hayatınızı daha keyifli hale getirir.

Kendi vücudunuzu ve karşınızdakinin vücudunu tanımakla zevk alma dereceniz arasında doğru orantı vardır. Onun vücudunun erojen bölgelerini öğrenip oralara dokunarak onu uyarabilir, ilişki sırasında yapacağınız hareketlerle büyük bir 'patlama' sağlayabilirsiniz.

Peki bunları konuşmaktan utanıyorsanız ne yapacaksınız? Yazmak, bunun için mükemmel bir çözüm olabilir. Yapacağınız şey çok basit, aşağıdaki listeye bir göz atacaksınız ve bu listede bazı boşlukları dolduracak, ardından hoşlandığınız şeyleri işaretleyeceksiniz. Uzmanlar, bu yöntemin eşlerin karşılıklı tatmini için çok önemli olduğunu söylüyorlar, üstelik çok da eğlenceli. Akşam eve gidince ondan sadece birkaç dakikasını ayırmasını ve aşağıdaki soruları yanıtlamasını isteyin, cinsel hayatınızın güzelleştiğini göreceksiniz.

Boşlukları doldurun

Sevgilinizden ya da eşinizden aşağıdaki boşlukları doldurmasını isteyin. Cevapları görünce sizin de çok şaşıracağınıza eminiz.

1- Sevgilimi öpmeyi en çok sevdiğim yer .....

2- Mod'a girmemi sağlayan müzik .......

3- Sevgilim ....... giydiği zaman gözlerimi onun üzerinden alamıyorum.

4- Sevgilimin vücudunun en erotik yeri .......

5- Delilik gibi görünüyor ama sevgilim ..... yaptığı zaman çıldırıyorum.
Yayın tarihi: 30.10.2006
6351
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.