Yataktaki Yalanlar Ve Gerçekler!

Yataktaki Yalanlar Ve Gerçekler!

Yatakta işler iyi de gitse kötü de mutlaka sonrasında konusu açılır! Erkekler duymak istediğimiz şeyleri duymanın bizi mutlu edeceğini sandıklarından yalan söylerler. Aslında yataktaki yalanlar ve gerçekler birbirinden farklıdır!

Güncellenme tarihi:

YALAN - 1

Bir kadın bir erkekle, ilk kez beraber olduğunda, seks sırasında aralarında geçen konuşmalar genellikle aynıdır.

Soru: (erkek) Hayatım, bundan önce kaç kişiyle beraber oldun?
Yanıt: İki ya da üç kişi. Ama sen dana öncekileri bana unutturdun.

GERÇEK: Kadınlar ilk ilişkilerini kolay kolay unutmazlar. Büyük bir ihtimalle o da ilkini unutamadı. Bazı kadınlar bu zaaflarını saklamayı yeğlerler. Ama erkeği üzmemek için doğrusu da budur.


YALAN - 2

Yataktayken "hamilelik" konusu mutlaka gündeme gelir. Geyik de olsa, "bebeğin, kime benzeyeceği" konusundan bir şekilde söz açılır. İç sesler çoğu kez farklıdır...

Soru: (erkek) Bebeğimizin kime benzemesini istersin?
Yanıt: (kadın) Tabii ki sana benzeyecek tatlım.
İç ses: Aman Allah'ım, lütfen bana benzesin (!) ...

GERÇEK: Kadınlar doğacak çocuklarının kendilerine benzemesini çok arzularlar.

YALAN - 3

Sevişme bittiğinde, genellikle, erkek veya kadın "nasıldı?" sorusunu mutlaka sorar. Direk olarak sormasa da imalı bir tarzda, "yorum" almaya yönelik tuzak soruları sorabilir.

Soru: (erkek) Nasılsın canım, nasıldı?
Yanıt: Çok iyi, böyle harika hissediyorum kendimi.
İç ses: Aman tanrım, öküz gibi üzerimden kalmadı iki saat, hadi ben de orgazm olsam neyse, adam keyiften bizi unuttu.

GERÇEK: Bazı kadınlar, orgazm olamadıklarını gizlerler veya da orgazm taklidi yaparlar.

YALAN - 4

Erkekler de, vücutlarına önem verirler. Beraber olduğu kadınlarda, çaktırmadan bunu test ederler. Kadınlar da bunu bildikleri için erkeği sürekli pohpohlarlar.

Soru: (erkek) Nasıl buldun vücudumu?
Yanıt: Harika bir vücudun var, kaslarını geliştirmişsin.
İç ses: Adamın göbeğinin her tarafı yağ bağlamış, kendini eros sanıyor hala.. Abide olarak dikmek lazım bu vücudu!

GERÇEK: Erkekler genellikle kadınların erkekte estetiğe önem vermediğini düşünür ama göbekli erkeklerden kadınların hoşlanmadığı da gerçek.

YALAN - 5

Erkekler, bir kadınla cinsel birlikteliğe girmeden önce farklı tablolar çizerler. Daha önceki ilişkilerini ballandıra ballandıra anlatırlar. Onların anlattıklarına bakılırsa, sevişme süreleri de genellikle uzundur. Oysa kadınların en çok şikayet ettiği konuların başında, ön sevişmesiz ilişki geldiğine göre, anlatılanlar genellikle "hikaye"dir. Bu "zaman" konusu da tartışmalara neden olur.

Soru: (erkek) Canım benim, uyu istersen?
Yanıt: Uykum yok ki, hani sabaha kadar sevişiyorduk.
İç ses: İşi bitirdin, senden iyisi yok. Ya biz ne olacağız? Hani daha önceki kadınlarla sabaha kadar seviştiğini anlatıyordun.

GERÇEK: Ne yazık ki, sevişmenin süresi konusunda erkekler ve kadınlar pek anlaşamaz. Kadınlar geç orgazma ulaştıkları için, ön sevişme süresini uzun yaşamak isterler. Erkeklerse çok önceden, kafalarındaki fantazilerle uyarıldıkları için, sevişmenin ilk dakikalarında doyuma ulaşabilirler.

YALAN - 6

Erkeklerin, "penis ölçüsü" hakkındaki takıntıları. o kadar çoktur ki.. Şu gerçektir ki, erkekler rekabetten çok hoşlanırlar ve cinsel organların boyutları gündeme geldiğinde de bu rekabet söz konusudur. Penisin boyutu ile ilgili sorular da bir anlamda bu rekabetin göstergesidir. Açıkça, "karşılaştırma" cesareti bulan erkek çok fazla değildir. Onun ne kadar büyük olduğunu söylemek de farzdır adeta. Fanteziler hep boyutlar üzerine kuruludur. Nü vaziyetlerinde yatağa girdiklerinde erkekler, kadınların o nesneye bakıp şöyle dediklerini tahayyül ederler: "Tanrım çok büyük!"

Soru: (erkek) Nasıl, büyük mü benimki.
Yanıt: Evet, tam istediğim gibi.
İç ses: Şuna bak, fasülye gibi, nasılda havalara giriyordun, bak foyan meydana çıktı.

GERÇEK: Bu sorudan kadınlar genellikle hoşlanmaz. Esas olarak ortak bir görüş vardır. Kadınların büyük çoğunluğuna göre penisin boyutu değil işlevi daha önemlidir.

Yayın tarihi: 20.06.2014
36421
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.