Mahmure

Aşk & İlişkiler

Cinsellik

Yataktaki sorunlara son!

Yataktaki sorunlara son!

Vaktinizi sevgilinizle geçirmek yerine bilgisayar başında mısınız tüm gece? Onunla birlikte olmamak için erken uyumayı mı tercih ediyorsunuz?

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde eşimizden / sevgilimizden uzaklaşmak ve gecemizi yalnız geçirmek isteyebiliriz. Her iki cinsin de ilişkide tıkandığını gösteren işaretler:

Siz:
• Birdenbire akşamları daha erken yatmaya başladığınızı fark ediyorsunuz. Bilinçaltınızda seksten kaçıyor olabilirsiniz. Birbirinize daha çok sarılarak daha fazlasını yaşıyor olabilirsiniz.

• Fiziksel görünümünüzden rahatsız olabilir ve onun yanında soyunmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Ama unutmayın ki yatağa yatınca ışıkları kapatabilirsiniz. O, bunun gerçek sebebini anlamayacak, sadece karanlık olduğunu düşünecek.

O:
• Banyoda veya bilgisayar başında daha çok vakit geçiriyor (büyük bir olasılıkla sizden sakladığı dergileri okuyor ya da erotik film seyrediyor olabilir). Bunların her ikisi de sizi aldatmasından iyidir.

• Rutinden sıkıldığını her fırsatta dile getiriyor. Sizi kameraya çekmek, size erotik film seyrettirmek veya doğum günü hediyesi olarak farklı bir seks tecrübesi yaşamak istiyor. Aslında tüm bu istekleri birbirinize olan şehvet duygularınızı artırmak için olabilir...

Yataktaki sorunlarınıza çözümler sunuyoruz, tıklayın!

987
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.