Yatakta tutku ve heyecan olsun!

Yatakta tutku ve heyecan olsun!

Şimdiye kadar birbirinizi yüzlerce kez çıplak gördünüz. Önünüzde daha birlikte geçireceğiniz bir ömür var ve siz seks hayatınızda yaşayabileceğiniz tüm sınırlara ulaştınız. Bundan sonra aranızdaki arzuları tutuşturacak, tutkuyu yeniden su yüzüne çıkaracak neler yapabilirsiniz?

Bir ankete katılan 25-45 yaş arası 5000 evli kadın ve 5000 evli erkeğe seks, tutku ve evlilik kelimelerini birleştirerek hayatlarına nasıl yansıttıkları soruldu. Kadınların ve erkeklerin yarısından fazlası her geçen gün partnerlerini daha çok arzuladıklarını belirtti. Peki bunun sırrı neydi?

Size bu yazımızda içinizdeki tutkuyu canlandırmanız ve partnerinizin size sonsuza kadar büyük bir şehvetle bağlı olmasını sağlamanız için birkaç özel tüyo vereceğiz.

İlk hareket sizden gelsin

En son ne zaman sevgilinizin yanına uzanıp dokunarak onu uyardınız? Şimdi içinizden 'ilk hareketi kimin yapacağı önemli değil ki' diye geçirdiğinizi duyar gibiyiz. Fakat sevişmeyi sizin başlatmanızın onun çok hoşuna gideceğinden emin olun. Eğer her defasında ilk hareket ondan geliyorsa içinden 'beni artık istemiyor mu?' diye düşünebilir. Erkekler partnerlerinin kendileri gibi ne istediğini bilen ve direk hedefe yönelen kadınlar olmasını ister bunu hiçbir zaman unutmayın.

Bunun yanı sıra bazen işlerimizin yoğunluğu, stres ya da başka nedenlerden dolayı partnerimizi reddedebiliyoruz. Böyle zamanlarda unuttuğumuz bir şey var o da o an yakaladığımız tutkunun bizi sevdiğimiz erkekle rutinin dışında farklı bir zevk yaşatacağı gerçeği. Eğlencenin, erotizmin ve bunların getireceği yakınlığın ellerimizin altından kayıp gitmesini izlemek yerine bu anların tadını çıkarmaya çalışalım.

Farklı şeyler deneyin

İnsanlar alışkanlıklarıyla yaşamayı seven yaratıklardır. Bir şeyden zevk aldığımız zaman ondan nefret edene kadar aynı şeyleri yaparız. Ön sevişme yatak odasının dışında başlar. Seks hayatınızdaki klişeleri kırmaya bu noktada başlayabilirsiniz. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda tutkulu bir öpücük verebilir ya da iş yerindeyken onu arayarak gece eve geldiğinde ona neler yapacağınızı söyleyebilirsiniz. Ankete katılan erkeklerden biri bu konuyla ilgili olarak bakın neler söylüyor: 'Sevgilim beni gün içinde arasa ve beni istediğini söylese bu çok hoşuma gider'.
Yayın tarihi: 14.10.2006
5155
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.