Yataklar alev alsın!

Yataklar alev alsın!

İş yerinde yoğun bir gün geçirdiniz. Eve geldiniz ve onu beklerken yemek hazırladınız. Kafanızda hala işinizle ilgili sorunları düşünürken anneniz aradı ve babanızla kavga ettiğini söyledi. Onu uzunca bir süre dinledikten sonra artık tek yapmak istediğiniz şeyin uyumak olduğunu düşünerek odanıza yöneldiniz. Fakat o da ne?

Arzulu bakışlar fırlatan bir çift göz size bakıyor. O kadar yorgunsunuz ki onunla seks yapmak şu an son istediğiniz şey. Peki bu yorgunluk hali devam ettiği sürece onunla sevişmeyi reddetmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer böyle bir düşünceniz varsa bu gidişle ilişkinizin fazla uzun sürmeyeceğini söylememiz lazım.

En güzel seksin planlanmadan yaşanan seks olduğunu biliyor muydunuz? Bu keyifli anları yaşamanız için kendinizi yorgun hissettiğinizde bile kanınızı kaynatacak birkaç ipucuna ne dersiniz?

Brad Pitt'i hayal edin

'What Your Mother Never Told You About S-E-X' adlı kitabın yazarı Hilda Hutcherson gün içinde biraz fantezi kurmanın gece performansınız için etkili olacağına inanıyor. Hutcherson sözlerine şöyle devam ediyor: 'O ana kadar yaşadığınız en güzel cinsel deneyiminizi düşünebilir ya da çok beğendiğiniz bir film yıldızıyla seviştiğinizi hayal edebilirsiniz. Eğer bir şeyi gözünüzde canlandırırsanız vücudunuz hayalini kurduğunuz şeye tepki verecektir. Ne kadar yorgun olsanız da yatağa girmeden önce fantezi kurarsanız vücudunuzu iyi bir seks için hazırlamış olursunuz'.

Kulağına iç gıcıklayıcı bir şeyler fısıldayın

İşe gitmek için evden çıkarken kulağına eğilip onu çok istediğinizi söyleyin. Bu sözcükleri duyduğu andan itibaren sizinle beraber olmayı hayal etmeye başlayacaktır. 'How to Have Magnificent Sex' adlı kitabın yazarı Lana Holstein konuyla ilgili olarak bakın neler söylemiş: 'Bu sözlerle seks bankanıza yatırım yaptığınızı düşünün. Ayrıca ona baştan çıkartıcı bir teklif yaptığınızı ve gece de ne kadar yorgun ve stresli olursanız olun bu sözü yerine getireceğinizi unutmayın'.
Yayın tarihi: 20.09.2006
3078
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.