Yatak odası oyunları

Yatak odası oyunları

Dünya genelinde erkeklerin yüzde 25'i erken boşalma problemi yaşıyor. Yani bu şu anlama geliyor: Her 4 erkekten biri ne zaman boşalması gerektiğini kontrol edemiyor ve üç dakikadan uzun süre dayanamıyor. Eşinizin de böyle bir problemi varsa, ona aşk oyunlarıyla yardımcı olabilirsiniz.

Tatmin olamadığınızı bilsin

Eşlerinin erken boşalma problemini kadınlar farklı değerlendirip ümitsizliğe kapılıyorlar. Onlar için eşlerinin birkaç dakika içinde boşalması, sevilmedikleri ya da arzulanmadıkları anlamına geliyor.

Eşinizin bu sorununun altında yatan gerçek nedenleri öğrenmeye çalışın. Eşinizin sizinle konuşmasını sağlayın. Eğer tatmin olamadığınızı ona söylemezseniz, o bu durumu önemsemediğinizi düşünür ya da hiç farkında değildir.

Parmak uçlarında mutluluğa giden yolculuk

Eşinizle ellerinizi kullanarak birbirinizi tatmin etmeye çalışın. Eğer eşinizin kontrolünü kaybettiğini hissederseniz biraz ara verin, sonra tekrar devam edin. Bu egzersiz eşiniz uzun süre boşalmadan sevişebilmeyi öğrenebilir.

Hedefe yönelik basınç işe yarıyor

Boşalma anı geldiğinde penis ucu, baş ve işaret parmağıyla kavranır ve boşalma hissi gidene kadar basınç uygulanır. Boşalma anı geldiğinde eşiniz ya da siz bunu yapabilirsiniz, sadece çok fazla bastırmamaya dikkat edin.

Yavaş hareketler, uzun soluklar

Penisin ucundaki hassas sinirleri çok fazla uyarmamak için birleşme sırasında yavaş hareket etmek, derin nefes almak ve sakin olmak gerekir. Bu sayede klitoris sürekli uyarılırken, penis çok fazla uyarılmaz. Zihnen ve bedenen gevşemek size boşalma süresini uzatacaktır.

Yatakta kontrolü ele geçirin

Klasik birleşme pozisyonu yerine, siz eşinizin üzerine geçin. Çünkü eşinizin üstte olduğu pozisyon boşalmanın geciktirilmesi için pek elverişli değildir. Onun rahat olduğu, kolay gevşeyebileceği pozisyonda boşalma kontrolünü daha rahat yapabilir.

Kısa molalarla zevke adım atın

Eşinizin boşalacağını anladığınız anda birleşmeye ara vererek bir süre bekledikten sonra tekrar devam edebilirsiniz. Bu metotta eşiniz kendi durumunu, beden fonksiyonlarını gözlemleyip boşalma anını belirleyebilir.
Yayın tarihi: 09.12.2006
7903
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.