Yatak Odanız Mutluluk Koksun!

Yatak Odanız Mutluluk Koksun!

Yatak odanızda uyum ve mutluluğu yakalamamız zor değil. Uzmanlara göre bunun basit 6 yolu bulunuyor...

Güncellenme tarihi:

* Bedeninizi Sevin

Eğer fiziğiniz, yeteneğiniz, kapasiteniz konusunda bir kuşkunuz varsa seksten zevk almanız zorlaşır. Olmadık bir anda aklınız 'anti-estetik' bulduğunuz noktalara kayar, konsantreniz bozulur, güvensizliğiniz artar ve sonuçta işin büyüsü, tüm 'sex appeal' yok olur gider. Karşı konulmaz olmanın tek yolu özgüven, öz beğeni, bedene tümüyle hakim olmaktır.

* Gülün Gülebildiğiniz Kadar

Çoğu insan içten bir kahkahanın erotik büyüyü yok edeceği düşüncesiyle yatakta 'ciddi' olmayı tercih eder. Oysa uyumlu ve mutlu bir cinsel yaşamın sırlarından biri de yatakta da birlikte ve dilediğince gülebilmektir.

* Tehlikeli Numaralara Dikkat!

Mutfak tezgahı, asansör ya da işyerindeki çalışma masası çoğu kez, sinemada gördüğümüz kadar tahrik edici olmayabilir. Filmlerdeki o erotik sahnelere özenmeyin.

* Biraz Bencil Olun

Sadece karşı tarafı düşünmek, bazen zararlı verimsiz olabilir. Zevke giden yolun kapılarını belirledikten sonra bunları eşinize de söylemelisiniz. Ölçülü bir erotik bencillik, hedefe ulaşılmasının ne kadar önemli olduğunu gösterir ve bu nedenle tahrik edicidir.

* Tembellikten Korkmayın

Yatakta tembellik, ruh ve bedenin en iyi ilaçlarından biri olan özgürlükle eşanlamlıdır. Aşırı efor gerektiren zor fiziksel hareketler, Tarzanvari çığlıklar, işin altından kalkacak güçte olunmadığını kamufle edilmek için oynanan bir roldür sadece. Ya da ateşli bir film sahnesinin oyuncularına özentidir. Her şekilde, daha az zevk alınır.
*Hırsları Unutun

Bir amaca ulaşmak isteyen herkes kararlılığın ne kadar önemli olduğunu bilir. Başarıya kilitlenmiş bir toplumda öncelikle önemli olan bir yere ulaşmaktır. Ancak insan orgazmı bir makine değildir, bu yüzden her seferinde aynı şekilde çalışmaz. Başaramadığınız için kendinizi ezik hissetmeniz, durumu kötüleştirmekten başka bir işe yaramaz. Bu durumda yapılacak en doğru iş, amacın 'yol' olduğunu unutmamaktır. Bedenler arası oyunda gerçek zevk kaynağı 'yol'dur. Çin aşk sanatında doyuma ulaşmadan bir süre önce durmak her iki cinsin de aşk kapasitesini güçlendirmek için esas kabul edilir.

Yayın tarihi: 22.07.2015
18120
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.