Yatağınızı alevlendirecek tüyolar

Yatağınızı alevlendirecek tüyolar

Aşağıdaki önsevişme hareketleriyle anında seks havasına gireceksiniz. İşte yapmanız gerekenler...

Bir tencere su nasıl ki 0 dereceden 100 dereceye anında ulaşmazsa, insan vücudu da makine değil ki, kanı anında kaynasın ve seks havasına girsin. Olağanüstü bir seks istiyorsanız, kendinizi buna yavaş yavaş hazırlamalısınız. "Önsevişmenin de bir hazırlık evresi var. Önsevişmeye geçişinizi kolaylaştıran ısınma hareketleri da­ha tatmin edici bir cinsellik yaşamanızı sağlar" diyor "Fearless Sex" (Cesur Seks) adlı kitabın yazarı]oy Davidson. Aşağıdaki hareketleri deneyerek, sizin için en uy­gun seks öncesi aperatifinizi tespit edin.

Tek başınızayken...

- Boş zamanlarınızda (örneğin mağazada kasa kuyruğunda beklerken) aklınıza şehvetli bir fantezi getirin.

- Sevişmeden önce, vücudunuzdaki endorfin seviyesini yükseltmek için bir saat boyunca spor yapın.

- Yatak odanızı gizli bir saraya dönüştürün. Yatağı büyük yumuşak yastıklarla, etrafını ise kokulu mumlar ve tütsülerle süsleyin.

- Yalnız seksten önce yaptığınız bir ritüel oluşturun. Bütün vücudunuza krem sürüp, kremin cilt tarafından emilmesini beklerken yatakta esneme hareketleri yapın. Zamanla, bunu yaptığınız anda, beyniniz seksi çağrıştıracak ve otomatik olarak seks havasına gireceksiniz.

Birlikteyken...

- Gün boyunca mesajlaşın. Önce masum mesajlarla başlayın, sonra dozu artırıp imalı mesajlara geçin.

- Masum hareketlerin (parmaklarınızı saçlarının arasından geçirmek gibi) tadını çıkarın.

- Ona riskli sorular sorun: "Şu anda vücudumun hangi tarafına dudaklarınla dokunmak isterdin?" gibi.

- Birbirinizi yavaşça soyun. Gömleğinin düğmelerini açın, boynundan başlayarak beline kadar ufak öpücükler kondurun, sonra kalçalarına dokunarak pantolonunu indirin. Siz onu soyduktan sonra sıra onun si­zi soymasına geldi.

- Birlikte küvete girin ve birbirinize şampanya içirin. Birbirinizin saçlarını yıkayın. Baş masajı son derece rahatlatıcıdır, birbirinize güzel birer baş masajı uygulayabilirsiniz.

- Yatağın üzerine, ona bakar şekilde oturun ve bacaklarınızı beline dolayın. Birbirinize omuz masajı yapın. Masaj sırasında birbirinizin gizli erojen bölgelerine (bilekler, diz kapaklarının, kulakların arkası) öpücükler kondurun.

- Tamamen soyunup sevgilinizin üzerine uzanın. Bacak ve ellerinizi, sevgilinizinkileri tam örtecek şekilde yanlara doğru açın ve en az bir dakika boyunca senkronize şekilde nefes alın.
Yayın tarihi: 10.04.2006
3227
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.