'Ufaklık'tan haberler

'Ufaklık'tan haberler

Kadın ve erkeğin 'tatmin aracı' olarak nitelendirirdik eskiden... Oysa zaman içinde kendine özgü bir kişiliği olduğunu keşfettik. Bay Penis'in komplike dünyasını ve gösterdiği ilginç tepkileri çözümledikçe, gizem perdesini aralıyor ve seksüel nirvanaya çok daha keyifle ulaşıyoruz. İşte Bay Penis'in kişilik analizi ve çok özel taktikler...

Boyut; erkekler için de kadınlar için de önemli! Ancak çoğu zaman psikolojik açıdan... Zira kadınlar için penisin büyüklüğü ya da kalınlığından çok aslında fonksiyonelliği önemlidir.

Erkekler için bu konu daha sosyal bir klişeye dönüştürüldüğü için önemlidir. Vajina esnek olduğu için her ne kadar büyük penise uyum sağlar gibi gözükse de, ağrılı cinsel birleşmeler yaşayabiliyor. Belki de sırf bu nedenle batı ülkelerinde yapılan araştırmalarda, kadınlar penisin büyüklüğünden çok fonksiyonelliğine önem verdiklerini belirtiyorlar.


Ancak yıllardır süre gelen penis boyutu hakkındaki genellemeler nedeniyle, erkekler bu gerçeği çoğu zaman göz ardı edebiliyor ve kendilerini yetersiz hissedebiliyorlar. Eğer partneriniz penisinin boyutu nedeniyle tedirginlikler yaşıyorsa, ona eğlenceli ve keyifli bir seks hayatının çok daha önemli olduğunu sık sık tekrarlayın. Artı; bu tarz komplekslerini aşabileceği birçok pozisyon da bulunuyor. Bu pozisyonlardan en etkilisi ise klasik misyoner pozisyonu... Hissettiği baskı hassasiyetini o kadar artıracaktır ki, penisinin boyutlarını düşünmek aklına dahi gelmez.

Yayın tarihi: 19.02.2013
63071
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.